WYNIKI ŚWIETLICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MÓJ ULUBIENIEC”

6 grudnia 2023

W ostatnich dniach listopada 2023 r. został rozstrzygnięty świetlicowy konkurs plastyczny „Mój ulubieniec”. Wyróżnione zostały prace: Zuzanny Musiał z kl.I.a, Elizy Krawiec z kl.I.a, Emmy Tłusty z kl.I.b, Lili Przewłockiej z kl.II.b, Nadii Pacuły z kl.II.a, Michaliny Stefanik z kl.III.a, Julii Tomaki z kl.III.b, Amelii Koryl z kl.III.b. Gratulujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie,  każda praca zasługiwała na wywieszenie na wystawce i w ten sposób mogliśmy podziwiać talent plastyczny naszych uczniów, a ekspozycja umilała nam pobyt w świetlicy. Dziękujemy i zapraszamy do uczestniczenia w konkursach.