Misja szkoły:

„Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro.”

Budynek szkoły

WYCIECZKA DO KAZIMIERZA DOLNEGO

8 czerwca 2024

W czwartek 6.06.2024 uczniowie klas 6a, 6b (oraz kilku uczniów z klasy 5b) uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Kazimierza Dolnego. Razem z przewodnikiem zwiedziliśmy Rynek z zabytkowymi kamieniczkami, Kościół Farny, Zamek i Basztę w Kazimierzu, Górę Trzech Krzyży. Następnie odbył się rejs statkiem po Wiśle. Kolejnym punktem programu był przejazd meleksami uliczkami Kazimierza aż do Korzeniowego Wąwozu i spacer po „niesamowitym” wąwozie.

Piękna pogoda, wspaniałe samopoczucie i dobry humor towarzyszyły całej wycieczce.

Misja szkoły
"Podaj mi swoją dłoń, zmierzamy w tym samym kierunku. Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3
ul. Skrajna 1
35-231 Rzeszów

tel. 017-74-824-30, fax. 017-74-824-40
e-mail: zszp3@zszp3.resman.pl
www.szkola13.rzeszow.pl
Copyright © 2024
Skip to content