Misja szkoły:

„Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro.”

Budynek szkoły

WIELKI SUKCES KINGI KLOC UCZENNICY KLASY 7B

24 kwietnia 2024

W dniu 19 kwietnia odbył się etap wojewódzki XXXI Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż. Kinga – zwyciężczyni etapu rejonowego, przygotowując się do testu musiała zgłębić wiedzę na tematy  dotyczące zdrowia: odżywiania, aktywności fizycznej, ekologii a także przeprowadzić w swojej lokalnej społeczności akcję prozdrowotną, która była oceniana przez komisję  podczas etapu wojewódzkiego. Ostatecznie nasza uczennica uplasowała się na podium zajmując  III miejsce. Gratulujemy wysokiej lokaty.

Misja szkoły
"Podaj mi swoją dłoń, zmierzamy w tym samym kierunku. Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3
ul. Skrajna 1
35-231 Rzeszów

tel. 017-74-824-30, fax. 017-74-824-40
e-mail: zszp3@zszp3.resman.pl
www.szkola13.rzeszow.pl
Copyright © 2024
Skip to content