Misja szkoły:

„Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro.”

Budynek szkoły

WARSZTATY”SKĄD SIĘ BIORĄ WARZYWA?”

22 maja 2024

W dniu  21 maja 2024 r. klasa 3A udała się do Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości. Placówka ta w porozumieniu z Urzędem Miasta Rzeszowa opracowała Program Zajęć Ekologicznych. Uczestniczyliśmy w warsztatach na temat „Skąd się biorą warzywa ?”. Uczniowie wysłuchali wykładu dotyczącego warunków produkcji i przetwarzania roślin użytkowych, a następnie każde dziecko zasadziło własną sadzonkę do doniczki i wysiało nasionko wybranego warzywa. Spacer po pięknym ogrodzie bogatym w starodrzew zakończył nasz pobyt w gościnnej szkole.

Misja szkoły
"Podaj mi swoją dłoń, zmierzamy w tym samym kierunku. Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3
ul. Skrajna 1
35-231 Rzeszów

tel. 017-74-824-30, fax. 017-74-824-40
e-mail: zszp3@zszp3.resman.pl
www.szkola13.rzeszow.pl
Copyright © 2024
Skip to content