Misja szkoły:

„Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro.”

Budynek szkoły

UDZIAŁ W WARSZTATACH PROEKOLOGICZNYCH

21 października 2021

W dniu  6 października uczniowie klasy 2a wzięli udział w warsztatach proekologicznych w ramach programu „Segreguję, bo warto”, prowadzonych przez pana Mirosława Ruszałę ze Stowarzyszenia EKOSKOP w Rzeszowie. W czasie zajęć uczniowie przypomnieli sobie zasady właściwej segregacji odpadów oraz poszerzyli swoją wiedzę na temat ekologii. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach, były zaciekawione poruszaną problematyką, chętnie zadawały pytania. To były wartościowe warsztaty.

Misja szkoły
"Podaj mi swoją dłoń, zmierzamy w tym samym kierunku. Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3
ul. Skrajna 1
35-231 Rzeszów

tel. 017-74-824-30, fax. 017-74-824-40
e-mail: zszp3@zszp3.resman.pl
www.szkola13.rzeszow.pl
Copyright © 2022
Skip to content