Misja szkoły:

„Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro.”

Budynek szkoły

UDZIAŁ W WARSZTATACH FILMOWYCH

4 października 2021

W środę 29 września 2021 roku klasy 8 obchodziły Dzień Chłopaka. Tego dnia wybraliśmy się ponownie do Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie, gdzie uczestniczyliśmy w warsztatach filmowych prowadzonych przez pana Artura Wyrzykowskiego. Dowiedzieliśmy się jak powstaje opowieść filmowa – co więcej, sami stworzyliśmy własną. Następnie w ramach VI Międzynarodowego Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży „Kinolub”, obejrzeliśmy siedem projekcji krótkometrażowych pt. „Nowe wyzwania”. Następnie wcieliliśmy się w rolę jury i zdecydowaliśmy, który z filmów zasłużył na największe owacje. Było to dla nas bardzo ciekawe doświadczenie.

 

Misja szkoły
"Podaj mi swoją dłoń, zmierzamy w tym samym kierunku. Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3
ul. Skrajna 1
35-231 Rzeszów

tel. 017-74-824-30, fax. 017-74-824-40
e-mail: zszp3@zszp3.resman.pl
www.szkola13.rzeszow.pl
Copyright © 2022
Skip to content