UDZIAŁ W WARSZTATACH FILMOWYCH

4 października 2021

W środę 29 września 2021 roku klasy 8 obchodziły Dzień Chłopaka. Tego dnia wybraliśmy się ponownie do Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie, gdzie uczestniczyliśmy w warsztatach filmowych prowadzonych przez pana Artura Wyrzykowskiego. Dowiedzieliśmy się jak powstaje opowieść filmowa – co więcej, sami stworzyliśmy własną. Następnie w ramach VI Międzynarodowego Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży „Kinolub”, obejrzeliśmy siedem projekcji krótkometrażowych pt. „Nowe wyzwania”. Następnie wcieliliśmy się w rolę jury i zdecydowaliśmy, który z filmów zasłużył na największe owacje. Było to dla nas bardzo ciekawe doświadczenie.