Misja szkoły:

„Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro.”

Budynek szkoły

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

30 listopada 2021
Na 25 listopada 2021 roku przypadła dziewiętnasta rocznica odkąd obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia.
W tym dniu naszą świetlicę razem z dziećmi odwiedzili Pluszowi Goście. Większe i mniejsze, w różnych kolorach i w różnym wieku misie. Niektóre były w wieku swoich właścicieli i wszystkie były ukochanymi przytulankami.
My w świetlicy stworzyliśmy naszego Misia, a jego pyszczek powstał w wyniku konkursu rysunkowego, który wygrała uczennica klasy 1b Helena Żarów. Pyszczek Misia wg projektu Helenki podobał się najbardziej i zebrał najwięcej głosów. W nagrodę uczennica własnoręcznie pastelami narysowała go Misiowi. Chłopcy z klasy 2a zabawili się w kreatorów ubrań z klocków dla misiów i wyszło im to całkiem dobrze.
Do zobaczenia w przyszłym roku, do następnego mięciutkiego, pluszowego święta.
Misja szkoły
"Podaj mi swoją dłoń, zmierzamy w tym samym kierunku. Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3
ul. Skrajna 1
35-231 Rzeszów

tel. 017-74-824-30, fax. 017-74-824-40
e-mail: zszp3@zszp3.resman.pl
www.szkola13.rzeszow.pl
Copyright © 2022
Skip to content