Misja szkoły:

„Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro.”

Budynek szkoły

SUKCES NASZYCH MŁODYCH PIŁKAREK W TURNIEJU GIRLS CUP

18 maja 2023

15 maja 2023r. na obiektach Resovii Rzeszów został rozegrany turniej Girls Cup pod patronatem Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Była to pierwsza edycja turnieju, w którym uczestniczyły dziewczęta z klas I-III. Mimo niesprzyjającej aury, zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Uczennice naszej szkoły wykazały się niezwykłą skutecznością i pokonały zespoły z następujących rzeszowskich szkół:  Szkoły Podstawowej nr 3 , Szkoły Podstawowej nr 5, Szkoły Podstawowej nr 16  i Szkoły Podstawowej nr 28. W reprezentacji naszej szkoły wystąpiły: Maja Dziedzic, Maja Rzegocka, Izabela Kosztołowicz, Maja Mach, Emilia Zając, Adrianna Magoń oraz Karolina Ruta. Gratulujemy dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów i radości w rozwijaniu swoich pasji sportowych.

Misja szkoły
"Podaj mi swoją dłoń, zmierzamy w tym samym kierunku. Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3
ul. Skrajna 1
35-231 Rzeszów

tel. 017-74-824-30, fax. 017-74-824-40
e-mail: zszp3@zszp3.resman.pl
www.szkola13.rzeszow.pl
Copyright © 2024
Skip to content