Misja szkoły:

„Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro.”

Budynek szkoły

ROZSTRZYGNIĘCIE ŚWIETLICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MÓJ ULUBIENIEC”

5 grudnia 2022
Końcem listopada został rozstrzygnięty świetlicowy konkurs plastyczny pod nazwą „Mój ulubieniec”. Uczniowie wykonywali portrety ulubionych zwierząt wybraną przez siebie techniką. Nagrodzone zostały następujące dzieci: Lila Przewłocka kl.1b, Laura Dul kl.2a, Maja Kantorowska kl.2a, Karolina Ruta kl.2a, Łucja Stachowicz kl.2b, Julia Tomaka kl.2b, Julia Dudek kl.3a, Karolina Ostrowska kl.3a, Kornelia Surowiec kl.4a. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie wykazały się dużą oryginalnością i starannością w wykonaniu prac.
Zapraszamy do udziału w naszych konkursach.
Misja szkoły
"Podaj mi swoją dłoń, zmierzamy w tym samym kierunku. Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3
ul. Skrajna 1
35-231 Rzeszów

tel. 017-74-824-30, fax. 017-74-824-40
e-mail: zszp3@zszp3.resman.pl
www.szkola13.rzeszow.pl
Copyright © 2024
Skip to content