Misja szkoły:

„Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro.”

Budynek szkoły

POKAZ MODY WIOSENNEJ

17 marca 2022

Dn. 21.03.2022 (poniedziałek) z okazji pierwszego dnia wiosny organizujemy w świetlicy POKAZ MODY WIOSENNEJ. Preferowane są wielokolorowe stroje zgodne z aktualną modą bądź bardziej odważne stylizacje. Tak naprawdę wszystkie style są dozwolone, a liczą się wesołe kolory odzwierciedlające radość z nadchodzącej wiosny i dobra zabawa 😀 Takie” kolorowe dzieci” na pewno rozmiękczą serca nauczycieli i zamiast sprawdzianów i odpytywań będzie wspólne śpiewanie lub…. inne miłe zajęcia 🙂 Najciekawsze przebrania sfotografujemy i pokażemy na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do wspólnej zabawy !

Misja szkoły
"Podaj mi swoją dłoń, zmierzamy w tym samym kierunku. Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3
ul. Skrajna 1
35-231 Rzeszów

tel. 017-74-824-30, fax. 017-74-824-40
e-mail: zszp3@zszp3.resman.pl
www.szkola13.rzeszow.pl
Copyright © 2022
Skip to content