POKAZ AKROBATYCZNY

25 stycznia 2024

25 stycznia mieliśmy ogromną przyjemność podziwiać przepiękny występ w wykonaniu p. IGI KLESYK i jej gimnastycznych partnerek. Dzieci z wypiekami na twarzy obserwowały zjawiskowe podnoszenia, niesamowite podrzuty i efektowne figury akrobatyczne. Niektóre z nich przeciwstawiały się prawom natury i grawitacji. Siła, elastyczność i gibkość gimnastyczek na pewno pozostanie w naszej pamięci na bardzo długo.

P. Iga będzie prowadzić zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej i akrobatyki, podczas których uczestnicy będą mogli:

• rozwinąć nowe umiejętności gimnastyczne i akrobatyczne,
  • kształtować umiejętności motoryczne i prawidłową postawę ciała,
  • ćwiczyć koordynację ruchową i gibkość.

Zajęcia będą odbywać się w czwartki:

• dzieci przedszkolne (4-, 5- i 6-latki) – godz. 13:15 i będą trwały 45 minut
  • dzieci szkolne – godz. 14:00 i będą trwać 55 minut.

Koszt zajęć – 100 zł/mc

Pierwsze zajęcia odbędą się 15 lutego na sali gimnastycznej. Będzie to darmowa lekcja pokazowa: dla przedszkolaków – godz. 13:15 oraz dla dzieci szkolnych – godz. 14:00.

Zapisy i kontakt pod numerem telefonu: 888 363 888

_____________

IGA KLESYK – wielokrotna Mistrzyni Polski w akrobatyce i wieloletnia zawodniczka kadry narodowej, zdobywczyni 4 miejsca na Mistrzostwach Europy oraz Wicemistrzyni Pucharu Świata.

Od kilku lat, oprócz występów artystycznych, trenuje z sukcesami dzieci oraz młodzież. Jej podopieczni biorą udział w zawodach i turniejach akrobatycznych. Posiada tytuł trenera akrobatyki sportowej klasy I, kurs wychowawcy i opiekuna dzieci i młodzieży. Jest także wykwalifikowaną instruktorką fitness.