Misja szkoły:

„Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro.”

Budynek szkoły

PODSUMOWANIE AKCJI „GORĄCZKA ZŁOTA”

17 czerwca 2024
Zakończyliśmy zbiórkę groszy w 23- ciej edycji ogólnopolskiej akcji Polskiego Czerwonego Krzyża pod nazwą „Gorączka złota”. W akcję zaangażowali się uczniowie naszej szkoły wraz z przedszkolakami i razem udało nam się zebrać 41 kg  „złota”. W tym roku akcją kierowali uczniowie z klasy VII.A. Zebrane środki pomogą sfinansować letni wypoczynek, zakup szkolnych wyprawek i pomocy edukacyjnych dla potrzebujących dzieci.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki pieniędzy.
Misja szkoły
"Podaj mi swoją dłoń, zmierzamy w tym samym kierunku. Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3
ul. Skrajna 1
35-231 Rzeszów

tel. 017-74-824-30, fax. 017-74-824-40
e-mail: zszp3@zszp3.resman.pl
www.szkola13.rzeszow.pl
Copyright © 2024
Skip to content