PASOWANIE NA UCZNIA KLAS PIERWSZYCH

22 października 2021

Dnia 20 października uczniowie klasy pierwszej  zostali przyjęci do braci uczniowskiej. Zanim jednak nastąpił ten ważny w życiu każdego pierwszaka moment, uczniowie przedstawili piękny program artystyczny,  przygotowany przez wychowawczynie.  Zaprezentowali w nim swoje umiejętności wokalne i recytatorskie, wykazali się wiedzą o ruchu drogowym i znajomością zasad, które ułatwiają prawidłowe funkcjonowanie w szkole i grupie rówieśniczej. Swoją postawą udowodnili, że są gotowi do złożenia uroczystego ślubowania. Następnie  Pani Dyrektor  dokonała symbolicznego pasowania na ucznia.

Z okazji uroczystości wychowawczynie wręczyły uczniom pamiątkowe dyplomy oraz upominki.
Na zakończenie czekał na wszystkich   słodki poczęstunek – olbrzymi,  smakowity tort,  który został przygotowany przez rodziców  pierwszoklasistów.
Wszystkim Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły , a ich rodzicom gratulujemy wspaniałych pociech.