Misja szkoły:

„Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro.”

Budynek szkoły

LEKCJE MUZEALNE W ŁAŃCUCIE

4 grudnia 2022

W październiku i listopadzie klasy 1-7 oraz klasa 8c uczestniczyły w lekcjach muzealnych w Łańcucie. Tematyka zajęć przedstawiała się następująco: „Krótka historia czasu i  zegarów”, „Zima wcale nie jest zła”, „Gdzie pomarańcza dojrzewa”,  „Drzewo rodzinne „, „Co jadano w dawnych wiekach” , „Ostatni zajazd” . Było to bardzo ciekawe doświadczenie, z niecierpliwością czekamy na kolejny cykl audycji.

Misja szkoły
"Podaj mi swoją dłoń, zmierzamy w tym samym kierunku. Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3
ul. Skrajna 1
35-231 Rzeszów

tel. 017-74-824-30, fax. 017-74-824-40
e-mail: zszp3@zszp3.resman.pl
www.szkola13.rzeszow.pl
Copyright © 2023
Skip to content