Misja szkoły:

„Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro.”

Budynek szkoły

„LEKCJA HISTORII NA ŻYWO”- ŚREDNIOWIECZE

1 maja 2023

Dnia 27 kwietnia 2023r w naszej szkole odbyła się tzw. lekcja historii na żywo. Przeprowadzili ją przedstawiciele Bractwa Rycerskiego z okolic Gniewu. Uczestnikami byli uczniowie klas II-VI. Tematem było Średniowiecze. Uczestnicy spotkania dzięki barwnej narracji , prezentacji zbroi i wyposażenia rycerskiego mogli wyobrazić sobie drogę kariery  typowego rycerza średniowiecznego. Zajęcia były  jednocześnie pouczające i zabawne.

Misja szkoły
"Podaj mi swoją dłoń, zmierzamy w tym samym kierunku. Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3
ul. Skrajna 1
35-231 Rzeszów

tel. 017-74-824-30, fax. 017-74-824-40
e-mail: zszp3@zszp3.resman.pl
www.szkola13.rzeszow.pl
Copyright © 2024
Skip to content