Misja szkoły:

„Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro.”

Budynek szkoły

KOLEJNA EDYCJA TURNIEJU GIRLS CUP ZA NAMI

28 września 2023

25 września 2023, na obiektach Resovii Rzeszów został rozegrany turniej Girls Cup pod patronatem Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Była to druga edycja turnieju, w którym uczestniczyły dziewczęta z klas I-III. W turnieju wzięło udział 6 zespołów: dwie drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 28, dwie drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 16, Szkoła Podstawowa nr 5 oraz Szkoła Podstawowa nr 13. Uczennice naszej szkoły wykazały się niezwykłą skutecznością i wygrały cztery z pięciu rozegranych meczów. W reprezentacji naszej szkoły wystąpiły: Emilia Zając, Iga Komierzyńska, Adrianna Magoń, Karolina Ruta, Jagoda Ożóg, Łucja Stachowicz, Laura Dul oraz Lena Piestrzak.
Gratulujemy dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów i radości w rozwijaniu swoich pasji sportowych.

Misja szkoły
"Podaj mi swoją dłoń, zmierzamy w tym samym kierunku. Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3
ul. Skrajna 1
35-231 Rzeszów

tel. 017-74-824-30, fax. 017-74-824-40
e-mail: zszp3@zszp3.resman.pl
www.szkola13.rzeszow.pl
Copyright © 2024
Skip to content