IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI pod hasłem „INSPIRUJĄCE ZABAWY W EKFRAZY” – WYNIKI

13 czerwca 2022

Rozstrzygnięto IV edycję Międzyszkolnego Konkursu Literackiego pod hasłem „Inspirujące zabawy w ekfrazy”. Spośród wszystkich prac konkursowych, które otrzymaliśmy wyłoniliśmy 3 laureatów oraz dodatkowo przyznaliśmy jedno wyróżnienie. Wyniki prezentują się następująco:

• Miejsce IJeremiasz Jędrusik ze Szkoły Podstawowej Nr 18 w Rzeszowie, autor ekfrazy „Pieta”, opiekun pani Anna Mikrut,
  • Miejsce II – Adrianna Filip ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Rzeszowie, autorka ekfrazy „Pochodnie Nerona”, opiekun pani Magdalena Matwij,
  • Miejsce III – Zuzanna Pałka ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Rzeszowie, autorka ekfrazy „Zmory i potwory”, opiekun pani Klaudia Chwałek – Mikołajczyk,
  • Wyróżnienie: Michał Deręgowski ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Rzeszowie, autorka ekfrazy „Bogini miłości”, opiekun pani Jolanta Baran.

Gratulujemy nagrodzonym uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów!
Dyplomy i upominki dostarczymy do szkół w dniach 20-21.06. Serdeczne podziękowania dla nauczycieli/opiekunów nagrodzonych uczniów.

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

Szkoła Podstawowa nr 13 w Rzeszowie