Misja szkoły:

„Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro.”

Budynek szkoły

I MIEJSCE KINGI KLOC Z KL. VII B W ETAPIE REJONOWYM XXXI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY ZDROWIA POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA

18 lutego 2024

W  dniu 12 stycznia  w Medycznej Szkole Policealnej  w Rzeszowie uczniowie rzeszowskich szkół podstawowych i średnich rywalizowali o awans do kolejnego – wojewódzkiego etapu   Olimpiady. Olimpiada  Zdrowia  PCK to ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć.  W kategorii szkół podstawowych  najlepsza była nasza uczennica Kinga Kloc , która otrzymała największą liczbę punktów.  Uczestnicy otrzymali  dyplomy i drobne upominki ufundowane przez Zarząd Rejonowy PCK w Rzeszowie.

Kinga będzie reprezentowała naszą szkołę podczas etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w kwietniu.

Gratulujemy sukcesu i  trzymamy kciuki.

Misja szkoły
"Podaj mi swoją dłoń, zmierzamy w tym samym kierunku. Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3
ul. Skrajna 1
35-231 Rzeszów

tel. 017-74-824-30, fax. 017-74-824-40
e-mail: zszp3@zszp3.resman.pl
www.szkola13.rzeszow.pl
Copyright © 2024
Skip to content