Misja szkoły:

„Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro.”

Budynek szkoły

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

15 listopada 2021
W dniu 10.11.2021 w naszej świetlicy odbył się „Dzień Postaci z Bajek”. Dzieci mogły przebrać się za swoich ulubionych bohaterów bajkowych w czym dzielnie pomogli im rodzice. W tym dniu atmosfera w świetlicy była radosna i wesoła, odbywały się różne konkursy i quizy, a nawet turniej gier bajkowych- Disneya dla klas drugich. Wszystkie pytania i zagadki dotyczyły znajomości polskich i nie tylko bajek i baśni, a za poprawną odpowiedź można było wygrać małe „conieco” jak mawiał jeden z bohaterów bajki (zgadnij który ?). Oglądaliśmy też bajkę, a jakże, były to przygody smerfów. Wszyscy się świetnie bawili, będziemy pamiętać to wydarzenie długo i już nie możemy się doczekać kolejnego- do zobaczenia za rok 🙂
Misja szkoły
"Podaj mi swoją dłoń, zmierzamy w tym samym kierunku. Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3
ul. Skrajna 1
35-231 Rzeszów

tel. 017-74-824-30, fax. 017-74-824-40
e-mail: zszp3@zszp3.resman.pl
www.szkola13.rzeszow.pl
Copyright © 2022
Skip to content