Misja szkoły:

„Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro.”

Budynek szkoły

BZYCZĄCE I ĆWIERKAJĄCE, CZYLI NASZ UDZIAŁ W WARSZTATACH EKOLOGICZNYCH

22 maja 2024

W piątek 17 maja klasa 3 B wybrała się na warsztaty ekologiczne o tematyce „Bzyczące i ćwierkające”. Uczniowie mieli możliwość oglądania pięknych fotografii i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat różnic między ogrodami naturalnymi i „sterylnymi”. Projektowali, rysując kolorowymi kredami ogrody kwiatowe – przyjazne owadom. Było też zgadywanie nazw ptaków na  podstawie śpiewu. Dużą atrakcją było przejście się po pachnącym roślinami ogrodzie- parku. Dziękujemy Zespołowi Szkół Agroprzedsiębiorczości za możliwość uczestniczenia  w ciekawych zajęciach.

Misja szkoły
"Podaj mi swoją dłoń, zmierzamy w tym samym kierunku. Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3
ul. Skrajna 1
35-231 Rzeszów

tel. 017-74-824-30, fax. 017-74-824-40
e-mail: zszp3@zszp3.resman.pl
www.szkola13.rzeszow.pl
Copyright © 2024
Skip to content