Misja szkoły:

„Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro.”

Budynek szkoły

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W RZESZOWIE 11 LISTOPADA

15 listopada 2023

W tym wyjątkowym dla Polaków  dniu uczniowie klasy 8 a – wolontariusze Polskiego  Czerwonego Krzyża z wielkim zaangażowaniem pomagali przy obsłudze Biegu Niepodległości, który przemierzał ulice naszego miasta. Na Rzeszowskich Bulwarach pomagali obsługiwać punkt z wodą dla biegaczy. Wielkie podziękowania za liczny udział i wspaniałą postawę i zachowanie godne wolontariusza- TAK TRZYMAĆ

Misja szkoły
"Podaj mi swoją dłoń, zmierzamy w tym samym kierunku. Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3
ul. Skrajna 1
35-231 Rzeszów

tel. 017-74-824-30, fax. 017-74-824-40
e-mail: zszp3@zszp3.resman.pl
www.szkola13.rzeszow.pl
Copyright © 2024
Skip to content