PODZIĘKOWANIE OD DPS GÓRNO
Dzięki zaangażowaniu naszej społeczności udało się zorganizować kiermasz wielkanocny, którego celem było wsparcie mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Górnie. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem i życzliwością, za co serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, darczyńcom oraz osobom zaangażowanym w jej przygotowanie.
Dochód uzyskany podczas kiermaszu przeznaczyliśmy na zakup artykułów plastycznych
i dekoracyjnych dla mieszkańców DPS w Górnie. Przekazane materiały będą wykorzystywane podczas zajęć terapeutycznych i artystycznych, które pomagają rozwijać kreatywność, sprawność manualną oraz dają wiele radości i satysfakcji uczestnikom.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu naszego kiermaszu. Wierzymy,
że dobro wraca, a takie inicjatywy budują wrażliwość, empatię i poczucie wspólnoty.






















