100 i MATEMATYKA

5 maja 2024

We wtorek 23 kwietnia 2024 r.  klasa 4b świętowała SETNĄ LEKCJĘ MATEMATYKI.  Z tej to okazji zajęcia prowadzili chętni  uczniowie tej klasy, którzy w parach przygotowali i przeprowadzili fragmenty lekcji (w tej roli wystąpiło 8 uczniów).  Prowadzący lekcję uczniowie zaproponowali swoim koleżankom i kolegom ciekawe zadania, krzyżówki, rebusy czy konkurs, wykazując się przy tym dużą pomysłowością. Klasa bardzo chętnie pracowała pod okiem „nowych nauczycieli”, rozwiązywano zadania w grupach lub samodzielnie. Prowadzący udzielali informacji zwrotnych co do poprawności  rozwiązywanych przez kolegów zadań  i nagradzali słodyczami.

Wszyscy uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach podczas tej „nietypowej setnej lekcji”.