Misja szkoły:

„Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro.”

Budynek szkoły

WIOSENNY POKAZ MODY

19 marca 2021
W dniu 19 marca 2021r. tuż przed ponownym zamknięciem szkół w naszej szkole przywitaliśmy wiosnę i odbył się wiosenny pokaz mody. Wzięli w nim udział uczniowie klas I – III. Dzieci ubrane były w wiosenne kolory, niektórzy mieli elementy związane z wiosną. Na pokazie przeważały piękne kwiatki, ale nie zabrakło też bociana i żabki. Dziękujemy wszystkim za przełączenie się w ten pokaz, dzięki czemu ten dzień był bardzo wesoły i kolorowy. A poniżej piękna i kolorowa galeria
Misja szkoły
"Podaj mi swoją dłoń, zmierzamy w tym samym kierunku. Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3
ul. Skrajna 1
35-231 Rzeszów

tel. 017-74-824-30, fax. 017-74-824-40
e-mail: zszp3@zszp3.resman.pl
www.szkola13.rzeszow.pl
Copyright © 2021
Skip to content