FUNKCJONOWANIE ŚWIETLICY SZKOLNEJ OD 9.11.2020 R.

Szanowni Państwo!

Decyzją MEN od poniedziałku, 9 listopada br. zostają zawieszone zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Jednocześnie do 29 listopada br. przedłuża się zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych, uczniów i słuchaczy szkół ponadpodstawowych oraz słuchaczy szkół dla dorosłych i form pozaszkolnych (kursowych).

Od poniedziałku, 9 listopada br. szkoły podstawowe mają obowiązek zapewnienia funkcjonowania świetlic szkolnych dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.

W związku tym, poniżej zamieszamy deklarację uczęszczania do świetlicy szkolnej wyłącznie dla dzieci rodziców, którzy spełniają powyższe warunki.

Wypełnioną deklarację należy przesłać na adres mailowy szkoły: sekretariat@zszp3.resman.pl lub dostarczyć w pierwszy dzień pobytu dziecka w świetlicy.