Drodzy Państwo - Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice i Uczniowie

Kończymy ten nietypowy rok szkolny i rozpoczynamy okres wakacji, czas wypoczynku i wytchnienia.

Do szkoły uczęszczało 313 uczniów, a pod opieką przedszkola było 119 dzieci. Zrealizowaliśmy wszystkie zadania zaplanowane do czasu zawieszenia zajęć tradycyjnych w dobie reżimu sanitarnego.

W wyniku klasyfikacji promocję do następnej klasy otrzymało 99,99 % uczniów. Mamy jednego laureata i trzech finalistów konkursów przedmiotowych. Czworo uczniów spełnia kryteria do otrzymania stypendium Miasta Rzeszowa pn. Primus inter pares. 90 uczniów wyróżniono za wyniki w nauce.

Od 12 marca koniecznością stało się przejście na system zdalnego nauczania. Było to duże wyzwanie absolutnie dla wszystkich. Każdy na swoim polu musiał wykazać się kreatywnością. Dziękuję zatem za zrozumienie, zaangażowanie, otwartość na nowe rozwiązania, współpracę, wytrwałość. Wszyscy pracowali ciężko.

Nauczyciele ekspresowo i z determinacją przyswajali nowe technologie, mobilizowali uczniów do nowej formy nauki. Myślę, że te nowe umiejętności i kompetencje będą z powodzeniem wykorzystywane w przyszłości.

Nie udałoby się to przedsięwzięcie bez pomocy rodziców, którzy byli blisko swoich dzieci, motywowali je do pracy, wspierali w tej nietypowej  formie nauki.

Pracownicy Zespołu zaangażowali się w poprawę estetyki w placówce, dzięki czemu ogród wypiękniał, a pomieszczenia ogólnego użytku odzyskały blask. Pomagali w organizacji przyjęcia dzieci do przedszkola i szkoły w dobie reżimu sanitarnego.

Dziękuję za zrozumienie i współpracę

Życzę wszystkim spokojnego, bezpiecznego wypoczynku,

odzyskania energii i zdrowia.

dyr. Barbara Machniak