Szkolny Konkurs Historyczny dla uczniów klas 4-8-zakończony

Zakończył się termin składania prac szkolnego konkursu historycznego, którego tematem było:„Odzyskanie przez Polskę niepodległości i walka o granice w 100 rocznicę zwycięskiej bitwy warszawskiej 1920r”.

Na konkurs wpłynęło 10 prac tzw. lapbooków. Większość z nich odpowiadała  wymaganej formie. Uczniowie mieli możliwość wyboru jednego z 10 tematów, które oscylowały wokół problematyki niepodległościowej.

Uczestnikami konkursu byli Kamil Kloc, Maja Zając, Tomasz Zarębski, Patryk Płodzień, Izabela Pyrcz, Radosław Sznilik, Zuzanna Gnoińska, Sandra Słoboda, Jadwiga Górna, Rafał Juroszek. Wszyscy są laureatami tym bardziej ,że konkurs  przebiegał w trudnym  czasie nauczania online.

Poniżej prezentuję przykłady prac  w formie fotografii – zdjęć wysyłanych przez uczniów.