DZIEŃ OTWARTY

22 lutego odbył się DZIEŃ OTWARTY w naszej szkole.

W progach naszej placówki, nauczyciele oraz uczniowie przywitali wszystkich, którzy zechcieli uczestniczyć w przygotowanym programie. A działo się naprawdę wiele! Od mydlanych warsztatów, po  „językowe łamańce”.

Niezwykłym zainteresowaniem cieszyły się eksperymenty chemiczne, fizyczne. Rodzice oraz przyszli uczniowie od razu docenili zalety tablic interaktywnych, na których można było poeksperymentować „dotknięciem palca”, zobaczyć przykładowe animacje i prezentacje.

W przerwach między zwiedzaniem należało wzmocnić się dodatkową energią, która serwowana była "szkolnej kawiarence "

Rodzice docenili ważny aspekt naszej szkoły – poziom jej bezpieczeństwa! To prawda, jesteśmy małą szkoła, ale taką, w której czujemy się bezpieczni, akceptowani, a dodatkowo mamy pokaźną tradycję i historię, a to można było podglądnąć w naszych szkolnych kronikach.

Z niecierpliwością czekamy na przyszłych pierwszoklasistów, którzy chcą dołączyć do naszej społeczności.