Biegi młodzieżowe 2019 - duża frekwencja uczniów z naszej szkoły!

W dniu 5.10.2019r. przy C.H. Millenium Hall w Rzeszowie, odbyły się biegi młodzieżowe.

Uczniowie szkół podstawowych startowali na dystansie 400m – 600m metrów. Biegi odbyły się na ulicy Kopisto, przy licznie przybyłych kibicach. Honorowymi starterami byli znani  sportowcy i trenerzy lekkiej atletyki. Nasi uczniowie dzielnie walczyli o jak najlepsze miejsca i nawet pochmurna pogoda im w tym nie przeszkadzała. Wszyscy startujący ukończyli bieg , zajmując  bardzo dobre miejsca.

Szczególne podziękowania dla rodziców, którzy przyprowadzili dzieci na bieg i  dzielnie dopingowali  swoje pociechy oraz wychowawcom:  Monice Stec , Beacie Węgrzyn oraz Janowi Hulbójowi.

Naszą szkołę reprezentowała bardzo liczna grupa  uczniów klas III - VIII  w składzie:

Kl. III a – A. Żuk, G. Kloc, M, Kapuściński, J. Nowak, O. Pająk, N. Wiech, K. Gawłowski, P. Gajda, M. Zagańczuk-Krus

Kl. III b – B. Barć,  J. Skomra, L. Niemiec, K. Jakim, M. Szargut, J. Mazur, M. Fitał, K. Panek- Mita, K. Sojka

kl. IV dz. – P. Lekowska, J. Kloc

kl. IV chł. - M. Międlar

kl.V dz. – W. Gawłowska

Kl. V chł.- A. Górniak, T. Warzocha, M. Lenart

kl. VI  dz. – J. Florczak, A. Kapuścińska, J. Fitał

Kl. VI chł. –  M. Miszewski

Kl. VIII dz. -  L. Stecko, I. Pyrcz, W. Czarnek,  K. Ukleja, K. Warnecka, J. Szymańska

Kl. VIII chł. – R. Dudziak, K. Pieniążek, K. Strzemecki,  R. Juroszek, M. Niziołek

Wszystkim serdecznie  GRATULUJEMY!