Charytatywny Kiermasz Wielkanocny

W dniach 29 marca - 5 kwietnia2019 r. w naszej szkole odbywał się Charytatywny Kiermasz Wielkanocny. Wszyscy mogli podziwiać na nim prace wykonane przez uczniów, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3.
Całkowity dochód z kiermaszu zastanie przekazany Podkarpackiemu Hospicjum dla Dzieci. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli włączyć się do naszej akcji charytatywnej, czy to przez wykonanie ozdób, czy też przez zakup świątecznych upominków.
Wszystkie prace przyniesione do świetlicy szkolnej przez dzieci wzięły udział w kolejnej edycji Szkolnego Konkursu Plastycznego „Rozmaitości świąteczne – Wielkanoc”. 5 kwietnia 2019 r. odbyło się jego rozstrzygnięcie, a oto nagrodzeni:
Laureaci:
Weronika Patkowska klasa 4c