STRAJK PRACOWNIKÓW OŚWIATY

Szanowni Państwo!

W związku z tym, że od poniedziałku 8.04.2019 r. rozpoczyna się strajk pracowników oświaty informuję, że w związku z pozytywnym wynikiem referendum, nasza placówka przystępuje do akcji protestacyjnej.

W czasie trwania strajku dyrektor będzie podejmował działania mające na celu zapewnienie opieki wychowankom placówki. Jednak ze względu na fakt, że większość pracowników deklaruje przystąpienie do akcji strajkowej, zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie i pomoc.

Zdajemy sobie sprawę, że nasz protest może wiązać się z trudnościami dla Was i Waszych dzieci. Prosimy jednak o wyrozumiałość i zrozumienie tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

O kolejnych, nowych informacjach dotyczących akcji strajkowej będziemy Państwa informować niezwłocznie poprzez stronę internetową placówki.

dyr. Barbara Machniak