Wycieczka do MGDK w Głogowie na film „Wyszczekani”, a później spotkanie oko w oko z lwem

W dniu 7 lutego 2019 klasy 4C, 5A, 5B, 5C, 7A, 7B zostały zaproszone do Miejsko Gminnego Domu Kultury w Głogowie Małopolskim na projekcję filmu „Wyszczekani”.

Zostaliśmy tam przyjęci niezwykle serdecznie.  Wszyscy uczniowie byli pod wrażeniem pięknej i komfortowej sali kinowej. A komedia i świetne dialogi  wprawiły nas  w doskonały humor.

Po seansie filmowym zostaliśmy zaproszeni na posesję pana Leszka Bielendy, który opowiedział mam  historię lwa, Simby, który mieszka z nim od kilkunastu lat.  Niezwykłość sytuacji i piękna pogoda, zupełnie nietypowa jak na początek lutego, sprawiła, że  poczuliśmy się jak w sercu Afryki.

To było fantastyczne wprowadzenie w klimat zbliżających się ferii zimowych.

Nieodpłatną wycieczkę  zorganizowała p. Jadwiga Fuglewicz