Charytatywny Kiermasz Bożonarodzeniowy

W dniach 14-20 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbywał się Charytatywny Kiermasz Bożonarodzeniowy.

Wszyscy mogli podziwiać na nim prace świąteczne wykonane przez uczniów, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3. Naszą akcję wsparło również wielu rodziców przez przyniesienie przepięknych, ręcznie wykonanych ozdób. Jak co roku, największą popularnością cieszyły się domowe pierniczki, które znikały ze stołu w szalonym tempie.

Całkowity dochód z kiermaszu zostanie przekazany Podkarpackiemu Hospicjum dla Dzieci. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli włączyć się do naszej akcji charytatywnej, czy to przez wykonanie ozdób, czy też przez zakup świątecznych upominków. Szczególne podziękowania dla https://mamamizrobila.pl za przekazanie na nasz kiermasz profesjonalnie wykonanych stroików.

Wszystkie prace przyniesione do świetlicy szkolnej przez dzieci wzięły udział w kolejnej edycji  Szkolnego Konkursu Plastycznego „Rozmaitości świąteczne – Boże Narodzenie”. 20 grudnia 2018 r. odbyło się jego rozstrzygnięcie, a oto nagrodzeni:

Laureaci:

Aleksander Olejniczak – II  gr. przedszkolna