Zajęcia z RINGO

W lutym w naszej szkole gościliśmy pana Andrzeja Osaka członka Polskiego Towarzystwa Ringo. Prowadził on cykl zajęć dla uczniów klas IV – VI naszej szkoły. Zapoznał z przepisami i zasadami techniki i taktyki gry w ringo.

Następnie został zorganizowany i przeprowadzony szkolny turniej dwójek chłopców i dziewcząt oraz gry pojedyncze w ringo. Zwycięzcom zostały wręczone pamiątkowe medale, a informacje i zdjęcia o tym wydarzeniu umieszczono na oficjalnej stronie Towarzystwa www.ringo.org.pl. Uczniom bardzo spodobała się ta gra a rozgrywki były bardzo emocjonujące i stały na dobrym poziomie.

Panu Andrzejowi serdecznie dziękujemy za poświęcenie swojego czasu na promowanie tej gry wśród uczniów szkoły.

Wyniki turnieju dwójek chłopców kl.VI

I miejsce Emil Rybka – Maksymilian Pociejowski

II miejsce Patryk Porada – Olaf Szałański

III miejsce Patryk Chmiel – Filip Wantrych