Konkurs ORIGAMI

Dwudziestu uczniów naszej szkoły wzięło udział w VIII Międzyszkolnym Konkursie "Matematyczne Origami" zorganizowanym, przez Gimnazjum nr 2 w Rzeszowie. W konkursie wzięło udział 134 uczniów z województwa podkarpackiego i i lubelskiego. Niektórzy uczniowie przygotowali po dwie prace konkursowe (łącznie 180 prac).

Konkurs polegał na własnoręcznym wykonaniu wielościanu techniką origami modułowego (z wielu kartek papieru - bez nacinania, klejenia, bez zszywania i bez montażu z pomocą nitki).

Z naszej szkoły najlepsza okazała się Kamila Broda z kl. 6b, która zajęła III miejsce.

Wyróżnienia uzyskali: Jakub Mita (kl. 5b), Oliwia Płodzień (kl. 5b), Laura Stecko (kl. 5a), Paulina Tomaka (kl. 6b), Izabela Łukasiak (kl. 5b).  Bardzo gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przygotowanie przepięknych brył, cierpliwość i pomysłowość!