tel. +48 17 748 24 30
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Misja szkoły

"Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

4 marca 2017 zaprosiliśmy rodziców i przyszłych uczniów na DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY. Była to wspaniała okazja, by poznać naszą placówkę i jej ofertę edukacyjną.

Szkoła przygotowała dla gości wiele atrakcji. Rodzice i ich pociechy mogli poznać szkołę, porozmawiać z nauczycielami, obejrzeć prezentacje o szkole, kroniki szkolne oraz ciekawe ekspozycje i wystawki prac naszych uczniów. Wszystkie dzieciaki mogły uczestniczyć w ciekawych zajęciach, zorganizowanych przez nauczycieli i uczniów. Przyszli uczniowie mogli wykazać się zdolnościami plastycznymi podczas wykonywania różnorodnych prac, zagrać w gry „Logiko”,  poskładać figury z origami, nauczyć się grać w szachy podłogowe, poćwiczyć język podczas zabaw logopedycznych, wypróbować zdolności językowych, a także pooglądać różne, ciekawe doświadczenia przyrodnicze i uczestniczyć w zajęciach etnograficznych.

Chętni mogli zajrzeć do kawiarenki i posmakować różnorodnych ciasteczek, kawy i herbaty. A dla smakoszy był pyszny wiejski chlebek z domowym smalczykiem i ogórkami kiszonymi. 

Na zakończenie Dnia Otwartego, każdy przedszkolak dostał w prezencie kolorowe, balonikowe zwierzątka.

Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy J