Klasa III a w parku trampolin

6 grudnia okazał się dla klasy IIIa wspaniałym dniem. W tym dniu dzieciaki otrzymały prezenty od Świętego Mikołaja, a w nich – poza mnóstwem słodyczy – znalazły się bilety do Parku Trampolin.

Wyjście na te super skoki, podskoki i wyskoki nastąpiło dzień później, czyli 7 grudnia. W sportowych strojach i pełne energii dzieciaki z IIIa wyruszyły ze szkolnego parkingu o godzinie 8.30.

Na miejscu, po super rozgrzewce, rozpoczęła się jeszcze lepsza zabawa – oczywiście pod bacznym okiem instruktora i wychowawczyni. Dzieciaki próbowały swoich umiejętności w skokach na trampolinach, w grze w zbijaka na trampolinach, skokach przez przeszkody z odbicia i tym podobnych akrobacjach. Wszyscy trenowali także ewolucje lądując bezpiecznie w basenie  z gąbkami. Śmiechu i radości nie było końca.

Szaleństwo w parku trampolin zagwarantowało wyładowanie emocji, naładowanie pozytywną energią oraz świetną zabawę. Wszyscy zmęczeni,  zadowoleni i bardzo głodni udali się z powrotem do szkoły.