Osiągnięcia w roku szkolnym 2019/2020

KONKURSY WIEDZY

kl. IV-VIII

Emilia Kiedrowska (kl. 7a) - LAUREAT przedmiotowego konkursu kuratoryjnego z języka polskiego

Julia Zielińska (kl. 8b) FINALISTA  przedmiotowego konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego

Błażej Dziedzic (kl. 6) -  FINALISTA  przedmiotowego konkursu kuratoryjnego z historii

Martyna Koterba (kl. 5a) - Nagroda w konkursie "Opowiadania matematyczne"

Aleksandra Winiarz (kl. 5a) wyróżnienie w konkursie "Opowiadania matematyczne"

Aleksandra Kapuścińska, Anna Pelc, Błażej Dziedzic, Kajetan Pastuszak i Gustaw Zatorski (kl. 6c) - I miejsce w konkursie zorganizowanym przez WIMBP F. nr 6 w Rzeszowie z okazji Dni Dziedzictwa Europejskiego.

KONKURSY ARTYSTYCZNE

kl. I-III

Aleksandra Janas (kl. 3) -  I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

kl. IV-VIII