tel. +48 17 748 24 30
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Misja szkoły

"Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."

Osiągnięcia w roku szkolnym 2019/2020

KONKURSY WIEDZY

kl. I-III

 

 

kl. IV-VIII

Emilia Kiedrowska (kl. 7a) - LAUREAT przedmiotowego konkursu kuratoryjnego z języka polskiego

Julia Zielińska (kl. 8b) FINALISTA  przedmiotowego konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego

Błażej Dziedzic (kl. 6) -  FINALISTA  przedmiotowego konkursu kuratoryjnego z historii

Martyna Koterba (kl. 5a) - Nagroda w konkursie "Opowiadania matematyczne"

Aleksandra Winiarz (kl. 5a) wyróżnienie w konkursie "Opowiadania matematyczne"

Aleksandra Kapuścińska, Anna Pelc, Błażej Dziedzic, Kajetan Pastuszak i Gustaw Zatorski (kl. 6c) - I miejsce w konkursie zorganizowanym przez WIMBP F. nr 6 w Rzeszowie z okazji Dni Dziedzictwa Europejskiego.

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

kl. I-III

Aleksandra Janas (kl. 3) -  I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

kl. IV-VIII

Szymon Sawicki (kl. 6c) - III miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Poeci zabrani przez wojnę”

Patrycja Sitarska (kl. 7a) - I miejsce w konkursie plastycznym "Na szlaku turystycznym Rzeszowa"

Oliwia Bojdo (kl. 7a) - III miejsce w konkursie plastycznym "Na szlaku turystycznym Rzeszowa"

Julia Chylińska (kl. 7a) - III miejsce w konkursie plastycznym "Na szlaku turystycznym Rzeszowa"

Julia Chylińska (kl. 7a) - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

Sabina Filip (kl. 4) - wyróżnienie w IX edycji Dnia Edukacji Architektonicznej 2019

Alicja Marczydło (kl. 5c) - wyróżnienie w kategorii piosenka w Wojewódzkim konkursie "Jesienią góry są najszczersze"

Aleksandra Piekło (kl. 7a) - III miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

 

KONKURSY SPORTOWE

kl. I-III

 

kl. IV-VIII

Jagoda Szymańska (kl. 8a) - I miejsce w skoku wzwyż dziewcząt w Indywidualnych Mistrzostwach LA Szkół Podstawowych "Igrzyska Młodzieży Szkolnej"

Oliwia Lis (kl. 8a) - III miejsce w skoku wzwyż dziewcząt w Indywidualnych Mistrzostwach LA Szkół Podstawowych "Igrzyska Młodzieży Szkolnej"

 


KONKURSY SZKOLNE

Ekspert Tabliczki Mnożenia

klasy 1-3

I miejsce ex aequo, z czasem 8 minut: - Michał Kapuściński 3a, Jakub Mazur 3b

II miejsce, z czasem 15 minut – Magdalena Fitał 3b

III miejsce, z czasem 22 minut – Izabela Buczek 3b

Klasa 5a

I m miejsce i tytuł eksperta: Maks Szałański

Wyróżnienie: Olaf Błażej

Klasa 5b

I m miejsce i tytuł eksperta: Małgorzata Misielak

Wyróżnienie:Hanna Dybaś

Klasa 5c

I m miejsce i tytuł eksperta: Tomasz Ferenc

Wyróżnienie: Berenika Brydak