tel. +48 17 748 24 30
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Misja szkoły

"Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."

Osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019

KONKURSY WIEDZY

kl. I-III

 

kl. IV-VIII

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

kl. I-III

Gabriela Kloc (kl. 2) - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Jesienią góry są najszczersze”

Mikołaj Malec (kl. 3) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Słońce, woda i przygoda”

Kinga Kloc (kl. 2b) - III nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym “Święty Hubert wzorem współczesnego Ekologa”

Madzia Sieńko (kl. 1a) - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym “Święty Hubert wzorem współczesnego Ekologa”

kl. IV-VIII

Laura Grębowska (kl. 8b) - III miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Agnieszki Osieckiej „Z serca do serca”

Kinga Wójtowicz (kl. 4c) - wyróżnienie w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Agnieszki Osieckiej „Z serca do serca”

Kamil Kloc (kl. 7b) - III miejsce w  konkursie fotograficznym organizowanym przez Archiwum Państwowe w Rzeszowie oraz odział IPN pt.”Ślady niepodległości”

Maria Guzik (kl. 6) - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Jesienią góry są najszczersze”

Ewelina Brona (kl. 8a) - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Jesienią góry są najszczersze”

Laura Grębowska (kl. 8b) - II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Aleksandra Piekło (kl. 6) - wyróżnienie w V Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Joanny Florczak (KL. 5c) - nagroda w V edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Mój pomysł na ilustrację do ulubionej książki”

Laura Grębowska (kl. 8b) - tytuł MISTRZ RECYTACJI w XII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. „POEZJA O ŻOŁNIERZU POLSKIM”

Róża Mazur (kl. 8b) - I miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. „POEZJA O ŻOŁNIERZU POLSKIM”

Patryk Płodzień (kl. 5a) -wyróżnienie w  VIII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym- "Bombki choinkowe w obrazach."

KONKURSY SPORTOWE

kl. I-III

 

kl. IV-VIII

 


 

KONKURSY SZKOLNE

EKSPERT TABLICZKI MNOŻENIA

 

Klasy 4a, 4b, 4c:

 

 

kl.4a

kl. 4b

kl. 4c

I miejsce i tytuł Eksperta

Aleksandra Winiarz

Dominik Mazur

 Berenika Brydak

II miejsce

Martyna Koterba

Małgorzata Misielak

 Lena Safin

III miejsce

Hubert Warzocha
Maciej Szlęzak

Wiktor Mazur

 Nikola Kuźmińska

Wyróżnienie

Paula Pietraszek

Maja Chylińska
Mateusz Lenart

 Krystian Sierżęga

Klasy 5a, 5b, 5c:

 

kl.5a

kl. 5b

kl. 5c

I miejsce i tytuł Eksperta

Paweł Guzik

Szymon Strygun

Aleksandra Kapuścińska

II miejsce

Aleksandra Gernand

Daria Przybyła

Gustaw Zatorski

III miejsce

Kinga Dziadek

Mateusz Bigdoń
Mikołaj Lenart

Kajetan Pastuszak

Wyróżnienie

 

 

Błażej Dziedzic

 

 

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY pt. „Kokarda narodowa”

Laureaci: Dawid Gunter, Rafał Juroszek, Julia Chylińska, Joanna Florczak, Emilia Kiedrowska, Miłosz Orzakiewicz, Maja Chylińska, Weronika Patkowska, Izabela Pyś, Patryk Płodzień

 III SZKOLNY KONKURS POEZJI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

grupa wiekowa klasy I - IV

 

RECYTACJA

WOKAL

I MIEJSCE

Małgorzata Misielak

Kinga Wojtowicz

II MIEJSCE

Aleksandra Winiarz

Zofia Ratajczak

III MIEJSCE

Michał Kapuściński

Kornelia Szmist

WYRÓŻNIENIE

Izabela Malec
Sabina Filip
Szczepan Pastuszak
Nikola Kuźmińska

Adrianna 

grupa wiekowa klasy V - VIII

 

RECYTACJA

WOKAL

I MIEJSCE

Laura Grębowska

Martyna Osowicz

II MIEJSCE

Jagoda Rejment

Aleksandra Piekło

III MIEJSCE

Róża Mazur

-

WYRÓŻNIENIE

Błażej Dziedzic
Maria Guzik
Patrycja Sitarska
Laura Stecko
Kamil Kloc
Rafał Juroszek
Mateusz Grzebyk

Julia Chylińska

Julia Fitał