Osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019

KONKURSY WIEDZY

KONKURSY ARTYSTYCZNE

kl. I-III

Gabriela Kloc (kl. 2) - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Jesienią góry są najszczersze”

Mikołaj Malec (kl. 3) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Słońce, woda i przygoda”

Kinga Kloc (kl. 2b) - III nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym “Święty Hubert wzorem współczesnego Ekologa”

Madzia Sieńko (kl. 1a) - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym “Święty Hubert wzorem współczesnego Ekologa”

kl. IV-VIII

Laura Grębowska (kl. 8b) - III miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Agnieszki Osieckiej „Z serca do serca”

Kinga Wójtowicz (kl. 4c) - wyróżnienie w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Agnieszki Osieckiej „Z serca do serca”

Kamil Kloc (kl. 7b) - III miejsce w  konkursie fotograficznym organizowanym przez Archiwum Państwowe w Rzeszowie oraz odział IPN pt.”Ślady niepodległości”

Maria Guzik (kl. 6) - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Jesienią góry są najszczersze”

Ewelina Brona (kl. 8a) - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Jesienią góry są najszczersze”

Laura Grębowska (kl. 8b) - II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Aleksandra Piekło (kl. 6) - wyróżnienie w V Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Joanny Florczak (KL. 5c) - nagroda w V edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Mój pomysł na ilustrację do ulubionej książki”

Laura Grębowska (kl. 8b) - tytuł MISTRZ RECYTACJI w XII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. „POEZJA O ŻOŁNIERZU POLSKIM”

Róża Mazur (kl. 8b) - I miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. „POEZJA O ŻOŁNIERZU POLSKIM”

Patryk Płodzień (kl. 5a) -wyróżnienie w  VIII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym- "Bombki choinkowe w obrazach."

KONKURSY SPORTOWE

Kajetan Pastuszak

Wyróżnienie

Błażej Dziedzic