tel. +48 17 748 24 30
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Misja szkoły

"Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."

Osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017

KONKURSY WIEDZY

klasy 1-3

Dominik Mieleszko (kl. 2) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

 

klasy 4-6

Mateusz Grzebyk (kl. 6b) III miejsce w XII edycji konkursu matematycznego „Rozkosze Łamania Głowy"

Wiktor Gutkowski (kl. 6b) -  III miejsce w Międzyszkolnym konkursie z języka angielskiego „English for you”

Daniel Bilski (kl. 4) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Rafał Dudziak (kl. 5b) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

 

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

klasy 1-3

Martyna Brezdeń (kl. 3c) -  udział w wystawie konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”

Joanna Florczak (kl. 3c) - nagroda w konkursie „Zaczytany Anioł” 

Patryk Płodzień (kl. 3a) - nagroda w III Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym " Mój przyjaciel Miś - Kubuś Puchatek"

Aleksandra Chyłek (3c) – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „I Ty możesz zostać ekologiem”

Patryk Płodzień (kl. 3a) - wyróżnienie w I Międzyszkolnym Konkursie „ Postać Świętego Mikołaja” 

 

Kinga Studencka, Bartłomiej Sowiński, Jagoda Rejment, Angelika Dzwonkowicz(3c) –

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Kolorowy pejzaż”

 Joanna Florczak (kl. 3c), Aleksandra Chyłek (kl. 3c), Patryk Płodzień (3a) -wyróżnienie w konkursie „Odnawialne źródła energii”

Patryk Płodzień (kl. 3a) - nagroda w VIII Międzyszkolny Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Bombka Bożonarodzeniowa”

Kinga Dziadek (kl. 3a) - nagroda w VIII Międzyszkolny Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Bombka Bożonarodzeniowa”

Ksawery Potoczny (kl. 2b) -  wyróżnienie w III Międzyszkolnym Konkursie „Mój pomysł na ilustrację do ulubionej książki”

Patryk Płodzień (kl. 3a) -wyróżnienie  w plastycznym konkursie biblijnym " Idźcie i głoście" organizowanym przez Dzieło Biblijne im. św. Jana Pawła II w Diecezji Rzeszowskiej pod patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

Joanna Florczak (kl. 3c) - wyróżnienie w III Międzyszkolnym Konkursie „Mój pomysł na ilustrację do ulubionej książki”

Karolina Grzebyk (kl. 3c) - wyróżnienie w III Międzyszkolnym Konkursie „Mój pomysł na ilustrację do ulubionej książki”

 Patryk Płodzień (kl. 3a) - wyróżnienie w 3 edycji KONKURSU "EKO - WPRAWKI - ZABAWKI"

 Iga Pasierb (3a) – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Moja ulubiona postać z baśni, legend i mitów”

 Ida Rybka, Wiktoria Szalacha, Paweł Guzik (3a) – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Moja ulubiona postać z baśni, legend i mitów”

Klasa 3c – I miejsce – Puchar w Międzyszkolnym Bajkowym Turnieju Bibliotek o Tytuł Oczytanych Dzieciaków

Karolina Grzebyk (3c) – nagroda w Wojewódzkim konkursie „Podkarpackie kwiaty w rękodziele artystycznym”

Jagoda Rejment (3c) – wyróżnienie w XXII Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2017”

 Ida Rybka (3a), Aleksandra Winiarz(2a), Alicja Marczydło(2c)  – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Kukiełki, marionetki, pacynki”

 

klasy 4-6

Laura Grębowska (kl. 6b) – I miejsce w miejskim Konkursie Poezji o Żołnierzu

Kamil Kloc (kl. 5b) - III miejsce w konkursie na ilustrację kolędy „ Gwiazdko świeć, kolędo leć…” 

Izabela Łukasiak (kl. 5b) - wyróżnienie w  konkursie na ilustrację kolędy „ Gwiazdko świeć, kolędo leć…” 

Rafał Juroszek (kl. 5b) - wyróżnienie w konkursie „Pocztówka z Rzeszowa” 

Kamila Broda (kl. 6b) - III miejsce VIII Międzyszkolnym Konkursie "Matematyczne Origami"

Jakub Mita (kl. 5b) - wyróżnienie w VIII Międzyszkolnym Konkursie "Matematyczne Origami"

Laura Stecko (kl. 5a) - wyróżnienie w VIII Międzyszkolnym Konkursie "Matematyczne Origami"

Oliwia Płodzień (kl. 5b) - wyróżnienie w VIII Międzyszkolnym Konkursie "Matematyczne Origami"

Paulina Tomaka (kl. 6b) - wyróżnienie w VIII Międzyszkolnym Konkursie "Matematyczne Origami"

Izabela Łukasiak (kl. 5b) - wyróżnienie w VIII Międzyszkolnym Konkursie "Matematyczne Origami"

Kaja Warnecka (kl. 5b) - nagroda w III Międzyszkolnym Konkursie „Mój pomysł na ilustrację do ulubionej książki”

Laura Grębowska (kl. 6b) - I miejsce w kategorii soliści w XIX Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Zespół klasy 6b w składzie: Laura Grębowska, Róża Mazur , Magdalena Niziołek i Wiktor Gutkowski: - wyróżnienie w kategorii zespół w XIX Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Żaklina Oliwa (kl. 4) – wyróżnienie w Podkarpackim Konkursie Plastycznym „Dom Moich marzeń”

 

KONKURSY SPORTOWE

Katarzyna Czaja (kl. 6b) - III miejsce w skoku wzwyż w indywidualnych mistrzostwach szkół w lekkiej atletyce

Bartosz Budziaszek (kl. 6b) - III miejsce w skoku w dal w indywidualnych mistrzostwach szkół w lekkiej atletyce

Dawid Joniak (kl. 6a) - II miejsce w IX Rzeszowskim Biegu Wielkanocnym (na dystansie 600 m, w kategorii chłopców)

Maria Guzik (kl. 4) - III miejsce w IX Rzeszowskim Biegu Wielkanocnym (na dystansie 600 m, w kategorii dziewcząt)

 

KONKURSY SZKOLNE

Ekspert Tabliczki Mnożenia

klasa druga 

Wiktor Mazur 

klasy trzecie

1. Ola Chyłek - kl. 3c
2. Grzegorz Walczak - kl. 3c
3. Julia Fitał - kl. 3a

klasa czwarta

1. Kamil Sokal
2. Maria Guzik
3. Błażej Olbrot

klasy piąte

1. Magdalena Filip - kl. 5b
2. Bartosz Kamiński - kl. 5a
3. Michał Szargut - kl. 5b

klasy szóste

1. Dawid Joniak - kl. 6a
2. Mateusz Grzebyk - kl. 6b
3. Adam Gromnicki - kl. 6b

 GRATULUJEMY!

 

Konkurs wiedzy o szkole i jej patronie

I miejsce klasa 6a
II miejsce klasa 5b
III miejsce klasa 5a
GRATULUJEMY!
 
 
III Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły

Wśród uczniów z klas II - III na podium uplasowali się:

I miejsce - Grzegorz Walczak kl III b

II miejsce - Mikołaj Hrycyna kl II b

III miejsce - Wiktor Mazur kl II b

Wśród uczniów z klas IV-VI:

I miejsce - Daniel Bilski kl IV

II miejsce - Kamil Kloc kl V b

III miejsce - Łukasz Maziarz kl IV

Najlepszą dziewczyną turnieju szachowego została Oliwia Płodzień z kl V b.

GRATULUJEMY!

 

 

Szkolny turniej tańca:

 

I MIEJSCE: Paula Pietraszek (II a), Aleksandra Winiarz (II a)

 

II MIEJSCE: Amelia Lesińska (VI a)

 

III MIEJSCE: duet: Adrianna Kuźmińska i Alicja Marczydło (II c)

 

WYRÓŻNIENIE: Martyna Osowicz ( III a), Karolina Porada (VI a)

 

 

Szkolny Konkurs Poezji i Piosenki Patriotycznej

w kategorii klas 1-3

w recytacji :

1 miejsce - Kinga Lampart 3b

2 miejsce - Natalia Chyłek  2 a

3 miejsce - Martyna Brezdeń 3 c

wyróżnienia - Kinga Wojtowicz 2c

Ida Rybka 3a

Sebastian Kędzior 3 b

 - w piosence : 

1 miejsce Aleksandra Chyłek 3c

wyróżnienie: Alicja Marczydło 2c

 

W kategorii klas 4 - 6

- w recytacji:

1 miejsce - Laura Grębowska 6b

2 miejsce - Dawid Joniak 6a

3 miejsce - Karolina Porada 6a

wyróżnienia: Róża Mazur 6b

Patrycja Pelc 6b

Radosław Kotarba 6b

-  w piosence:  

1 miejsce - Bartosz  Kamiński 5a

2 miejsce - Aleksandra Piekło 4

3 miejsce - Róża Mazur i Laura Grębowska

 GRATULUJEMY!

 

Szkolny Konkurs SUDOKU

W kategorii klas I-III zwyciężyli: 

1 miejsce: Wiktor Mazur, kl. 2b

2 miejsce: Tomasz Ferenc, kl. 2c

3 miejsce: Piotr Łukasiak, kl. 1

Wyróżnienie otrzymali: Adrianna Kuźmińska, kl. 2c, Martyna Osowicz kl. 3a, Kacper Bujnik kl. 3b, Jan Hrycelak kl. 2c.

W kategorii klas IV - VI:

1 miejsce: Roksana Terczyńska, kl. 6b

2 miejsce: Mateusz Grzebyk, kl. 6b

3 miejsce: Laura Stecko, kl. 5a

Wyróżnienia otrzymali: Natalia Witkowska, kl. 5a, Jakub Mita, kl. 5b, Julia Chmiel kl. 4, Zuzanna Gnoińska kl. 4, Magdalena Filip kl. 5b.

 GRATULUJEMY!

 

III Wielkanocny Konkurs DARTA

Klasy 2-3

1 miejsce: Kryspin Dubczyk (kl. 2c)

2 miejsce:  Martyna Brezdeń (kl. 3c)

3 miejsce: Szymon Niemiec (kl. 2b)

Klasy 4-6

1 miejsce: Kamil Kloc (kl. 5b)

2 miejsce:  Magda Niziołek (kl. 6b)

3 miejsce: Julia Chmiel (kl. 4)

 GRATULUJEMY!

 

Szkolny Konkurs Palm Wielkanocnych:

I miejsce: Patryk Płodzien (3a), Weronika Czarnek (5a), Kacper Bujnik (3b), Kornelia Szmist (1)

II miejsce: Mikołaj Lenart(3b), Mateusz Lenart, Maja Dziedzic(6a), Jonasz Gellerman(3b), Joanna Florczak(3c), Milena Lesińska(1) Amelia Lesińska(6a)

III miejsce: Maciej Supel (1), Nikola Dąbrowska (2a), Lena Dziedzic (3b), Anna Małachowska (4) Amelia Małachowska (3b), Tomasz Zarębski (5b)

GRATULUJEMY!

 

 

Szkolny konkurs Rozmaitości świąteczne – Wielkanoc:

 

LAUREACI: Kornelia Szmist (I), Wiktor Zieliński (II b), Jan Hrycelak (II c), Alicja Marczydło (II c), Weronika Patkowska (II c), Ida Rybka (III a), Kamil Sokal (IV), Karolina Porada (VI a).
WYRÓŻNIENIE: Weronika Sokal (II c), Kinga Dziadek (III a), Iga Pasierb (III a), Kinga Lampart (III b), Aleksandra Kapuścińska (III b).

GRATULUJEMY!

 

 

Szkolny Konkurs „Rzeszów – historia malowana”:

Laureaci: Maciej Szargut (5b), Tomasz Zarębski (5b), Filip Wantrych (6a), Zuzanna Pałys (6b)

GRATULUJEMY!

 

Szkolny Konkurs Mistrz Ortografii

Tytuł zdobyła Julia Firlej (kl. 6a)

 GRATULUJEMY!

 

Szkolny Konkurs Mistrz Działań Matematycznych

I miejsce - Błażej Dziedzic

 

Wicemistrzowie:

Kajetan Pastuszak

Ida Rybka

Patryk Płodzień

Paweł Guzik

Maksym Rut

Gustaw Zatorski

 GRATULUJEMY!