tel. +48 17 748 24 30
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Misja szkoły

"Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."

Osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016

KONKURSY WIEDZY

KLASY IV - VI

Patryk Trzeciak (kl. 6) - zdobył tytuł LAUREATA konkursu kuratoryjnego z historii

Iwo Czyż (kl. 6) -  zdobył tytuł LAUREATA konkursu kuratoryjnego z historii

Izabela Ciołek (kl. 6) -  zdobyła tytuł FINALISTY konkursu kuratoryjnego z języka polskiego

Wiktoria Paściak (kl. 6) - I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Poezji o Żołnierzu Polskim"

Róża Rogala (kl. 6) - wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Poezji o Żołnierzu Polskim"

Wiktoria Paściak (kl. 6) - II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim poezji Jana Twardowskiego

Róża Rogala (kl. 6) - III miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim poezji Jana Twardowskiego

Wiktoria Paściak (kl. 6) - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Teatralnym "W świecie literackich wartości"

Laura Grębowska (kl. 5b) - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Teatralnym "W świecie literackich wartości"

Wiktoria Paściak (kl. 6) I miejsce w kategorii klas IV - VI w XV Konkursie Literacko-Teatralnym "Bohaterowie szych lektur"

Zespół: Patryk Boczar, Sylvie Lutgen, Róża Rogala (kl. 6), Patryk Chmiel (kl. 5b) - II miejsce w XXXIX Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje miejskie

Róża Rogala (kl. 6) - II miejsce w konkursie "English is easy"

Mateusz Grzebyk (kl. 5b)- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

 

KLASY IV - VI

Bartosz Prucnal (kl. 2)- wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Grzegorz Walczak (kl. 2)- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Jakub Wajda (kl. 2)- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Gustaw Zatorski (kl. 2)- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Kuba Skoczółek (kl. 2)- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

KLASY I - III

Patryk Płodzień (kl. 2a) - II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie „Mój przyjaciel Miś” 

Zofia Gnoińska (kl. 3) - II miejsce w kategorii praca plastyczna w Podkarpackim Konkursie Plastyczno-Literackim "Inni, a jednak tacy sami"

Patryk Płodzień (kl. 2a) - NAGRODA w VII Międzyszkolnym Konkursie Dziecięcej Twórczości Plastycznej "BOMBKA BOŻONARODZENIOWA"

Patrycja Sitarska (kl. 3) - II miejsce w konkursie plastycznym "Wyjątkowa pszczółka"

Alex Ansary – (kl. 2a)  - wyróżnienie w przeglądzie prac „TAK PISZĄ UCZNIOWIE. STUDENT-ŻAK PISZE TAK. PODZIEL SIĘ Z INNYMI SWOIM TEKSTEM”

Szymon Jaworski  (kl. 2a)  - wyróżnienie w przeglądzie prac „TAK PISZĄ UCZNIOWIE. STUDENT-ŻAK PISZE TAK. PODZIEL SIĘ Z INNYMI SWOIM TEKSTEM”

Jagoda Rejment (kl. 2c) - I miejsce w kategorii klas I-III w XV Konkursie Literacko-Teatralnym "Bohaterowie szych lektur"

Patryk Płodzień (2a) – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ekologiczno – Plastycznym „Zanieczyszczenia i ochrona zbiorników wodnych”

 Aleksandra Chyłek (2c) – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Małych Form Teatralnych „Bajkowisko” w kategorii piosenka

Aleksandra Chyłek (2c) – I miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Wiosna w poezji”

Joanna Florczak (2c) – I miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Wiosna w poezji”

Aleksandra Chyłek (2c) – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Gwiazdo świeć, kolędo leć”

Kinga Studencka (2c) – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „12 Twarzy Natury”

Patryk Płodzień (2a) – wyróżnienie w   II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Mój pomysł na ilustrację do ulubionej książki’

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „KUKIEŁKI, PACYNKI, MARIONETKI”

I miejsce - Weronika Gawłowska (1a)

Wyróżnienie: Lena Dziedzic (2b), Zuzia Pałka (2a), Kinga Dziadek (2a), Patryk Płodzień (2a)

 

 

KLASY IV - VI

Jakub Mita (kl. 4b) - wyróżnienie w V edycji konkursu Dnia Edukacji Architektonicznej

Rafał Juroszek (kl. 4b) - wyróżnienie w V edycji konkursu Dnia Edukacji Architektonicznej

 Karolina Porada (kl. 5a) - II miejsce w IX Międzyszkolnym Turnieju Recytacji Poezji Obcojęzycznej

Zespół muzyczno-instrumentalny "MAGIC FIVE" w składzie: Justyna Ciszewska, Maciej Lampart, Wiktoria Paściak, Róża Rogala, Oliwka Tutka - (kl. 6) - wyróżnienie w XVIII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej.

Zespół taneczny "Trzynastka" - wyróżnienie w X Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych "Roztańczona Wiosna"

Rafał Dudziak, Jakub Mita, Kamil Kloc (4b) – tytuł „Oczytanych dzieciaków” i I miejsce w V Międzyszkolnym Bajkowym Turnieju Bibliotek

 Laura Grębowska (kl. 5b) – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Wszystkie dzieci uśmiechają się w tym samym języku

Wiktor Kret (kl. 4a) – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Wszystkie dzieci uśmiechają się w tym samym języku

 

KONKURSY SPORTOWE

Drużyna chłopców - I miejsce w III Rzeszowskim Biegu Wielkanocnym

Bartosz Budziaszek (kl. 5b) - I miejsce w III Rzeszowskim Biegu Wielkanocnym

Patryk Porada (kl. 5a) - III miejsce w III Rzeszowskim Biegu Wielkanocnym


KONKURSY SZKOLNE

II TURNIEJ WARCABOWY

KLASY I:

Miejsce 1 – Ada Kuźmińska kl. 1c

Miejsce 2 – Nikola Kuźmińska kl. 1c

Miejsce 3 – Kryspin Dubczyk kl. 1c

KLASY II:

Miejsce 1 – Kuba Skoczółek kl. 2c

Miejsce 2 – Maksym Rut kl. 2b

Miejsce 3 – Kuba Papiernik kl. 2a

KLASA III:

Miejsce 1 – Patrycja Sitarska kl. 3a

Miejsce 2 – Marysia Guzik & Zuzia Gnoińska kl. 3a

Miejsce 3 – Zosia Gnoińska kl. 3a

 GRATULUJEMY!!!

 

MISTRZ DZIAŁAŃ PISEMNYCH

Miejsce 1 – Magdalena Filip kl. 4b

Miejsce 2 – Rafał Dudziak kl. 4b

Miejsce 3 – Kamil Kloc kl. 4b

Wyróżnienia: Jakub Mita (4b), Sandra Słoboda (4a), Izabela Łukasiak (4b), Michał Szargut (4b), Oliwia Różycka (4a) i Karolina Sąsiadek (4b).

GRATULUJEMY!!!

 

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ

Klasy I-III

I miejsce -Patryk Płodzień klasa 2

II miejsce -Weronika Patkowska klasa 1

               Lena Dziedzic klasa 2

III miejsce- Kacper Bujnki klasa 2

Wyróznienie:

Berenika Brydak klasa 1

Alan Pastuła klasa 2

Mikołaj Lenart klasa2

Aleksandra Kapuścińska klasa 2

Klasy IV-VI

Nagroda specjalna za najwyższą palmę: Weronika Czarnek klasa 4

I miejsce- Maja Dziedzic klasa 5

II miejsce- Dawid Joniak klasa 5

III miejsce – Paulina Bargiel klasa 5

GRATULUJEMY!!!

 

II TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY

Klasy I-III

I miejsce-Mikołaj Hrycyna kl 1b

II miejsce Wiktor Mazur kl 1b

III miejsce Daniel Bilski kl III a

Klasy IV-VI:

I miejsce-Maciej Łazarz kl 5a

II miejsce Kamil Kloc kl IV b

III miejsce Jakub Mita kl IV b

Najlepszą dziewczyną turnieju szachowego została Weronika Czarnek z kl 4 a.

GRATULUJEMY!!!

 

II WIELKANOCNY TURNIEJ DART

Grupa starsza: klas 5-6

I miejsce - Bartek Jaworski kl. 5a

II miejsce - Patryk Porada kl. 5a

III miejsce - Sławek Kasiak kl. 6

Grupa młodsza: klasy 3-4

I miejsce - Kamil Kloc kl. 4b

II miejsce - Weronika Czarnek kl. 4a

III miejsce - Jakub Mita kl. 4b

GRATULUJEMY!!!

 

II Konkurs Matematyczny dla uczniów z III klasy "Mistrz Działań Matematycznych"

Tytuł Mistrza zdobył Łukasz Maziarz

GRATULUJEMY!!!

 

I SZKOLNY TURNIEJ TANECZNY

Tytuł LAUREATA otrzymali:

- Alicja Marczydło, Nikola Kuźmińska, Adrianna Kuźmińska (kl. I c)

-Hanna Dybaś, Małgorzata Misielak (kl. I b)

-Roksana Terczyńska, Róża Mazur, Kamila Broda, Sandra Witkowska (kl. V B)

- Martyna Osowicz ( kl. II a) i Joanna Florczak (kl. II c)

Wyróżnienie: Julia Chmiel z klasy III.

Grand Prix za osobowość taneczną: Aleksandra Winiarz z klasy I a.

GRATULUJEMY!!!

 

MISTRZ ORTOGRAFII

Julia Firlej  - kl. 5a

GRATULUJEMY!!!

 

MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII

Daniel Bilski - kl. 3

GRATULUJEMY!!!

 

V SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA KLAS II I III

 I miejsce – Jakub Papiernik (2a)

II miejsce – Bartosz Prucnal (2c)

III miejsce – Ida Rybka (2a)

Wyróżnienie – Gustaw Zatorski (2c)

GRATULUJEMY!!!

 

Wyróżnieni w  Konkursie TALENTY’2016

W kategorii śpiew: Ola Piekło (3), Julia Fitał (2a)

W kategorii osobowość artystyczna: Róża Mazur (5b), Karolina Sąsiadek (4b), Ala Marczydło (1c)

W kategorii taniec: Amelia Lesińska i Karolina Porada (5a), Patrycja Kłoda (6), Oliwia Lis (4a)

W kategorii recytacja: Laura Grębowska (5b), Jagoda Rejment (2c)

W kategorii kabaret: Radek Kotarba (5b)

W kategorii gra na instrumencie: Maciej Lampart (6), Wiktor Gutkowski (5b)

W kategorii malarstwo: Kacper Warzocha (5b), Joanna Florczak (2c), Dawid Joniak (5a), Kuba Mita (4b)

W kategorii pasje: Karol Bugno (6), Alex Ansary (2a), Rafał Juroszek (4b), Paula Pietraszek (1a)

GRATULUJEMY!!!

 

VI SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNO – PLASTYCZNY „RZESZÓW – HISTORIA MALOWANA”

I miejsce: Amelia Lesińska (5a), Tomasz Zarębski (4b)

II miejsce: Paulina Tomaka (5b), Karolina Sąsiadek (4b)

III miejsce: Rafał Juroszek (4b), Róża Mazur (5b)

Wyróżnienie: Róża Rogala (6)

GRATULUJEMY!!!

 

SZKOLNY BOŻONARODZENIOWY KONKURS „ROZMAITOŚCI ŚWIĄTECZNE”

laureaci: Hubert Stachowicz (1c), Jagoda Rejment (2c), Barłomiej Rejment (1a), Wiktor Zieliński (1b), Patryk Płodzień (2a), Anna Małachowska (3), Adrianna Kuźmińska (1c), Nikola Kuźmińska (1c), Alicja Marczydło (1c), Małgorzata Misielak (1b), Martyna Osowicz (2a), Jakub Sierżęga (1c), Michał Kosztyła (4a), Kinga Dziadek (2a)

Wyróżnienia: Katarzyna Zbieg (3), Jan Hrycelak (1c), Kuba Skoczółek (2c), Patrycja Kyc (3), Barbara Kwoka (1b), Sylvie Lutgen (6), Oliwia Różycka (4a), Sandra Słoboda (4a ), Weronika Czarnek (4a), Mateusz Lebda (1b),Oliwia Krempowicz (1b)

 GRATULUJEMY!!!

 

SZKOLNY WIELKANOCNY KONKURS „ROZMAITOŚCI ŚWIĄTECZNE”

laureaci: Alicja Marczydło (1c), Mieszko Miśków (1b), Patryk Płodzień (2a), Sebastian Kloc (1c), Ida Rybka (2a), Emil Rybka (5a), Julia Chmiel (3), Alan Górniak (1b), Małogrzata Misielak (1b), Martyna Osowicz (2a)

Wyróżnieni: Wiktoria Szalacha (2a), Jagoda Rejment (2c), Julia Fitał (2a), Aleksandra Winiarz (1a), Jan Hrycelak (1c), Julia Drzał (5a), Kajetan Pastuszak (2c), Szcepan Pastuszak (1b), Natalia Mita (2b), Krzysztof Sołtys (2b), Wiktor Zieliński (1b)

GRATULUJEMY!!!

 

„ŚW. JAN PAWEŁ II – PAPIEŻ MIŁOSIERDZIA”

I miejsce – Róża Rogala (kl. 6)

II miejsce – Izabela Łukasiak (kl. 4b)

III miejsce – Paulina Bargiel (kl. 5a)

GRATULUJEMY!!!