Życzymy, aby świąteczny czas upłynął w szczęściu, radości, spokoju i żeby spełniły się wszystkie życzenia wypowiedziane przy opłatku.
Nowy Rok niech przyniesie
same dobre dni.
Dyrektor,
Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3
w Rzeszowie.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia dla grona pedagogicznego, pracowników szkoły i uczniów życzymy
zdrowych, pogodnych świąt, dużo ciepła rodzinnego, a w Nowym 2015 roku spełniania wszelkich marzeń i planów.

Bohaterowie naszych lektur

ORGANIZATORZY

ze  SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 13 W RZESZOWIE

WE WSPÓŁPRACY

z TEATREM IM. W. SIEMASZKOWEJ

zapraszają na

XIII KONKURS TEATRALNO – LITERACKI

„BOHATEROWIE NASZYCH LEKTUR”,

który odbędzie się 16kwietnia 2014 r. w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Sali Kameralnej w godz.  900 - 1400.

Konkurs odbywać się będzie w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz IV-VI.

Adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z Rzeszowa. Ma on formę Teatru Jednego Aktora, podczas którego uczniowie wcielają się w wybraną postać literacką.

Zgłoszenia po 2 uczniów w danej kategorii prosimy przysyłać na adres: vanjadwiga2@wp.pl  lub składać w sekretariacie szkoły ( ul. Skrajna 1) do 4 kwietnia 2014 r.

Regulamin i karta zgłoszenia i zgoda rodziców/opiekunów w załączeniu.

Od początku istnienie konkursu patronat nad nim objął Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.