tel. +48 17 748 24 30
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Misja szkoły

"Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."

Osiągnięcia 2014/2015

KONKURSY WIEDZY
KLASY IV - VI

Natalia Wajda (kl. 6b) - LAUREATKA konkursu przedmiotowego z matematyki organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
Tomasz Życzyński (kl. 6a) - FINALISTA etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
Konrad Joniak (kl. 6b) - FINALISTA etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
Michał Janas (kl. 6b)
- II miejsce w Rowerowym Turnieju dla Dzieci i Młodzieży organizowanym w ramach kampanii społecznej pn. "Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu oraz Europejski Dzień bez Samochodu"
Krzysztof Baran (kl. 6b) - III miejsce w Rowerowym Turnieju dla Dzieci i Młodzieży organizowanym w ramach kampanii społecznej pn. "Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu oraz Europejski Dzień bez Samochodu"
Marcin Grzesik (kl. 6b) - wyróżnienie w konkursie matematycznym "Rozkosze Łamania Głowy"
Patryk Boczar (kl. 5) - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym na Prezentację Multimedialną "Smacznie, zdrowo, kolorowo"
Emil Rybka (kl. 4a) wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
Mateusz Grzebyk (kl. 4b) wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
Jan Pazdan (kl. 5) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
Natalia Wajda (kl. 6b) - 
wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
Natalia Wajda (kl. 6b) -LAUREATKA
 konkursu "Matematyczny As' 2015"
Konrad Joniak (kl. 6b) - LAUREAT 
konkursu "Matematyczny As' 2015"
Olaf Warnecki (kl. 6a) -
II miejsce w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego klas szóstych szkół podstawowych The English Quest


 
Kl. I - III
Lekowski Mateusz (kl. 3)
- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
Magdalena Filip (kl. 3b) -
 III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy z Języka Angielskiego „Macmillan Primary School Tournament III”

 

KONKURSY SPORTOWE

Tomasz Życzyński (kl. 6a) - I miejsce w biegu na 60 m chłopców "INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE" SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Maximilian Życzyński (kl. 6a) - II miejsce w biegu na 60 m chłopców "INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE" SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Bartosz Budziaszek (kl. 4b) - I miejsce w biegu na 500 m chłopców klas III-IV
Bartosz Budziaszek (kl. 4b)
- I miejsce w biegu młodzieżowym w II new balanc Maraton Rzeszów
Reprezentacja chłopców z klas 2 i 3
- III miejsce w VI Międzyszkolnym Turnieju Sportowym "Dwa ognie"
Bartosz Budziaszek (kl. 4b) -
V miejsce na dystansie 600 m w 8 Półmaratonie Rzeszowskim ramach akcji „Polska Biega”
Edyta Baran (kl. 6b) -
 I miejsce w kategorii dziewcząt w VII Rzeszowskim Biegu Wielkanocny
Krzysztof Baran (kl. 6b)
- III miejsce w kategorii chłopców w VII Rzeszowskim Biegu Wielkanocnym
Bartosz Budziaszek (kl. 4b)
- IV miejsce w kategorii chłopców w VII Rzeszowskim Biegu Wielkanocnym
Michał Janas (kl. 6b)
- VI miejsce w kategorii chłopców w VII Rzeszowskim Biegu Wielkanocnym
Jan Pazdan (kl. 5)
- VII  miejsce w kategorii chłopców w VII Rzeszowskim Biegu Wielkanocnym
Drużyna szkoły -
II miejsce w VII Rzeszowskim Biegu Wielkanocnym
Bartosz Budziaszek (kl. 4b) -
I miejsce w biegu na 60 m w Mistrzostwach Rzeszowa w LA
Bartosz Budziaszek (kl. 4b) -
I miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Rzeszowa w LA
Max Życzyński (kl. 6a) -
II miejsce w biegu na 60 metrów w Mistrzostwach Rzeszowa w LA
Max Życzyński (kl. 6a) -
II miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Rzeszowa w LA
Przemek Zieliński (kl. 6a) -
II miejsce w biegu na 300 m w Mistrzostwach Rzeszowa w LA
Przemek Zieliński (kl. 6a) -
III miejsce w skoku wzwyż w Mistrzostwach Rzeszowa w LA
Tomasz Życzyński (kl. 6a) -
II miejsce w biegu na 60 metrów w Mistrzostwach Rzeszowa w LA
Filip Szuban (kl. 6a) -
III miejsce w biegu na 300 m w Mistrzostwach Rzeszowa w LA
Krzysztof Baran (kl. 6b)
III miejsce w biegu na 600 metrów w Mistrzostwach Rzeszowa w LA
Kacper Werner (kl. 6a) -
V miejsce w rzucie piłeczką palantową w Mistrzostwach Rzeszowa w LA
Bartosz Budziaszek (kl. 4b)
- I miejsce w biegu na 60 m w finale wojewódzkim mistrzostw Rzeszowa w LA
Bartosz Budziaszek (kl. 4b)
- I miejsce w skoku w dal w finale wojewódzkim mistrzostw Rzeszowa w LA
Max Życzyński (kl. 6a) -
 III miejsce w skoku w dal w finale wojewódzkim mistrzostw Rzeszowa w LA
Max Życzyński (kl. 6a) - 
II miejsce w biegu na 60 metrów finale wojewódzkim mistrzostw Rzeszowa w LA
Tomasz Życzyński (kl. 6a) -
 II miejsce w biegu na 60 metrów finale wojewódzkim mistrzostw Rzeszowa w LA
Krzysztof Baran (kl. 6b) 
IV miejsce w biegu na 600 metrów w finale wojewódzkim mistrzostw Rzeszowa w LA
Przemek Zieliński (kl. 6a) -
IV miejsce w biegu na 300 m w finale wojewódzkim mistrzostw Rzeszowa w LA
Przemek Zieliński (kl. 6a) - 
IV miejsce w skoku wzwyż w finale wojewódzkim mistrzostw Rzeszowa w LA

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE
Kl. IV - VI
Jagoda Całka (kl. 6b) - nagroda w VII edycji konkursu "Bezpieczna droga do przedszkola i szkoły"
Klaudia Majer (kl. 6a) - wyróżnienie w VII edycji konkursu "Bezpieczna droga do przedszkola i szkoły"
Mateusz Maguda (kl. 6b) - nagrodę w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Słońce, woda i przygoda"
Jula Przywara (kl. 6a) - II miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Poezja okresu wojny i okupacji"
Michał Janas (kl. 6b) - II miejsce w Podkarpackim Konkursie Plastyczno-Litarackim "Inni, a jednak tacy sami"
Kamila Starzyńska (kl. 6b) - wyróżnienie w Podkarpackim Konkursie Plastyczno-Literackim "Inni, a jednak tacy sami"
Jan Pazdan (kl. 5) - nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Pocztówka z Rzeszowa”
Róża Mazur (kl. 4b) wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Pocztówka z Rzeszowa”
Maciej Maziarz (kl. 4b) wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Pocztówka z Rzeszowa”
Laura Grębowska (kl. 4b)
- wyróżnienie  (Kategoria- soliści) w XVII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej
Zespół w składzie: Justyna Ciszewska (skrzypce), Maciej Lampart (trąbka), Wiktoria Paściak, Róża Rogala, Oliwia Tutka (kl. 5)
- II miejsce (kategoria zespół) w XVII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej
Zuzanna Pałys (kl. 4b) -
wyróżnienie w akcja plenerowej pt.”Najdłuższa książka świata”
Mikołaj Wójcik (kl. 6b)
- wyróżnienie w akcja plenerowej pt.”Najdłuższa książka świata”
Wiktoria Paściak (kl. 5)
II miejsce w konkursie Teatralno–Literackim "Bohaterowie naszych lektur"
Różą Rogala (kl. 5) - III miejsce w konkursie Teatralno–Literackim "Bohaterowie naszych lektur"
Zespół w składzie: Róża Rogala, Wiktoria Paściak, Justyna Ciszewska, Julia Żyracka, Patrycja Kłoda, Natalia Sitarska, Oliwia Tutka, Iwo Czyż (kl 5)
Dawid Joniak i Emil Rybka (kl. 4a) - "Mały Broadway"
Mateusz Maguda (kl. 6b) -
nagrodę w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym “Kolędnicy – Wędrownicy”
Róża Mazur (kl. 4b) -
 wyróżnienie w Podkarpackim Konkursie Plastycznym “Dom moich marzeń” 
Zuzanna Pałys (kl. 4b)
- wyróżnienie w Podkarpackim Konkursie Plastycznym “Dom moich marzeń” 
Kinga Pelc (kl. 4b) - wyróżnienie w Podkarpackim Konkursie Plastycznym “Dom moich marzeń” 
Dawid Joniak (kl. 4b) - wyróżnienie w Podkarpackim Konkursie Plastycznym “Dom moich marzeń” 
Jan Pazdan (kl. 5) -
nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym “Pocztówka z Rzeszowa” 
Róża Mazur (kl. 4b) -
wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym “Pocztówka z Rzeszowa” 
Maciej Maziarz (kl. 4b)  -
wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym “Pocztówka z Rzeszowa” 
Mateusz Maguda (kl. 6b) -
nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym “Gwiazdo świeć, kolędo leć...” 


Kl. I - III

Kinga Paszek (kl. 3b) - I miejsce w III Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Religijnej
Karolina Sąsiadek (kl. 3b) - III miejsce w III Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Religijnej
Jakub Sierżęga (kl. 3a) -
nagroda VII edycji konkursu "Bezpieczna droga do przedszkola i szkoły"
Martyna Brezdeń (kl. 1c) - udział w wystawie w VII edycji konkursu "Bezpieczna droga do przedszkola i szkoły"
Sandra Słoboda (kl. 3a)
- udział w wystawie w VII edycji konkursu "Bezpieczna droga do przedszkola i szkoły"
Kinga Paszek (kl. 3b)
- I miejsce w "Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek Polskich"
Oliwia Różycka (kl. )
- wyróżnienie w "Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek Polskich"
Aleksandra Kapuścińska (kl. 1b)
- nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Kwiatek dla babci i dziadka" 
Kamil Kloc (kl. 3)
- wyróżnienie w IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Kukiełki, Marionetki, Pacynki” 
Michał Kosztyła (kl. 3) - wyróżnienie w IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Kukiełki, Marionetki, Pacynki” 
Patryk Płodzień (kl. 1) - wyróżnienie w IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Kukiełki, Marionetki, Pacynki” 
Kinga Paszek (kl. 3b) - I miejsce (Kategoria- soliści) w XVII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej
Karolina Sąsiadek (kl. 3b) - III miejsce  (Kategoria- soliści) w XVII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej
Aleksandra Chyłek (kl. 1c)
- wyróżnienie w akcja plenerowej pt.”Najdłuższa książka świata”
Karolina Grzebyk (kl. 1c)
 - wyróżnienie w akcja plenerowej pt.”Najdłuższa książka świata”
Rafał Dudziak (kl. 3b)
- wyróżnienie w akcja plenerowej pt.”Najdłuższa książka świata”
Zuzanna Pałys (kl. 4b)
- wyróżnienie w akcja plenerowej pt.”Najdłuższa książka świata”
Mikołaj Wójcik (kl. 6b)
- wyróżnienie w akcja plenerowej pt.”Najdłuższa książka świata”
Jagoda Rejment (kl. 1c)
- II miejsce w konkursie Teatralno–Literackim "Bohaterowie naszych lektur"
Jagoda Rejment (kl. 1c) -
I miejsce w  finale XX Wojewódzkiego Przeglądu Małych Form Teatralnych
Igor Kondraciuk -
II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym “Szopka Betlejemska w oczach dziecka”
Szymon Żyła (kl. 1c) -
wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym “Szopka Betlejemska w oczach dziecka”
Joanna Florczak (kl. 1c) - 
wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym “Szopka Betlejemska w oczach dziecka”
Kamil Kloc (kl. 3b) - nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym “Gwiazdo świeć, kolędo leć...”
Dominik Pazdan (kl. 3a) -
 nagroda specjalna w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym “Gwiazdo świeć, kolędo leć...” 
Sandra Słoboda (kl. 3a) -
wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym “Gwiazdo świeć, kolędo leć...”
Jagoda Rejment (kl. 1c) - 
I miejsce w kategorii wiersz w XX Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych "Bajkowisko 2015"

 


 

KONKURSY SZKOLNE

Rodzinny Konkurs Fotograficzny „UROKI WAKACJI”

W kategorii „Piękno natury” nagrodzono następujących uczniów:

1.Max Życzyński (kl. 6a)

2.Ola Kaniowska (kl. 5)

3.Michał Janas (kl. 6b)

W kategorii „Najciekawsze miejsce na ziemi” nagrodzono następujących uczniów:

1.Tomek Życzyński (kl. 6a)

2. Kinga Paszek (kl. 3b)

3. Michał Janas (kl. 6b)

W kategorii „Śmieszne zdjęcie z wakacji” nagrodzono następujących uczniów:

1.Mirek Szul (kl. 6a)

2.Ola Kaniowska (kl. 5)

3. Max Życzyński (kl. 6a)


Szkolny konkurs matematyczny dla klas IV "WIELKIE LICZBY"

I miejsce: Dawid Joniak, Mateusz Grzebyk, Karolina Porada, Amelia Lesińska

II miejsce: Adam Gromnicki, Magdalena Niziołek

III  miejsce: Patryk Chmiel

Wyróżnienia: Agata Najda, Emil Rybka, Róża Mazur, Bartek Jaworski i Bartosz Budziaszek


 Szkolny konkurs plastyczny "UWOLNIJ RZESZÓW OD DYMU. POWIEDZ NIE! NISKIEJ EMISJI”

I miejsce: Ewelina Brona (kl. 4a)

II miejsce: Karolina Porada (kl. 4a)

III  miejsce: Julia Drzał (kl. 4a)

Wyróżnienie: Artur Grącki (kl. 4a), Filip Wantrych (kl. 4a)

Nagrody pocieszenia (udział w wystawie) -Amelia Lesińska (kl. 4a), Amelia Stojak (kl. 4a), Izabela Ciołek (kl. 5), Maja Dziedzic (kl. 4a), Dawid Joniak (kl. 4a), Kinga Pelc (kl. 4a)


Szkolny konkurs wiedzy "UWOLNIJ RZESZÓW OD DYMU. POWIEDZ NIE! NISKIEJ EMISJI”

Grand prix: Julia Drzał (kl. 4a), Filip Szuban (kl. 6a)

Nagroda: Krzysztof Baran (kl. 6b), Jakub Płoch (kl. 6b), Natalia Porada (kl. 6b), Izabela Ciołek (kl. 5), Mirek Szul (kl. 6a)

Specjalne wyróżnienie: Laura Grębowska (kl. 4b), Sandra Witkowska (kl. 4b), Patryk Trzeciak (kl. 5), Patrycja Kłoda (kl. 5), Michał Janas (kl. 6b), Julia Przywara (kl. 6a), Iga Bartkowicz (kl. 6a), Maximilian Życzyński (kl. 6a)

Wyróżnienie: Jakub Głowiak (kl. 4a), Ewelina Brona (kl. 4a), Dawid Joniak (kl. 4a), Emil Rybka (kl. 4a), Artur Grącki (kl. 4a), Justyna Ciszewska (kl. 5), Jan Pazdan (kl. 5), Michał Spirała (kl. 6a), Konrad Joniak (kl. 6b), Łucja Ukleja (kl. 6b), Tomasz Życzyński  (kl. 6a)


Szkolny konkurs na KALENDARZ ADWENTOWY

I miejsce: Konrad i Dawid Joniak (kl. 6b i kl. 4a)

II miejsce: Julia Drzał (kl. 4a)
Amelia Lesińska (kl. 4a)

III miejsce: Kamil Kloc (kl. 3b)

Wyróżnienia:
Michał Janas (kl. 6b)
Mateusz Maguda (kl. 6a)
Emilka Kruczek (kl. 4a)
Katarzyna Czaja (kl. 4b)


Szkolny konkurs literacki "CUDA SIĘ ZDARZAJĄ"

I miejsce: Dawid Joniak (kl. IVa)

II miejsce: Konrad Joniak (kl. VIb)

III miejsce: Jakub Płoch (kl. VIb)

III miejsce: Michał Spirała (kl. VIa)

Wyróżnienie: Emil Rybka (kl. IVa)


Konkurs "Rozmaitości świąteczne"

I KATEGORIA: ŚWIĄTECZNA CHOINKA

I miejsce: Izabela Łukasiak kl. 3
II miejsce: Joanna Florczak kl. 1c
III miejsce: Żaklina Oliwa kl. 2a

II KATEGORIA: ŚWIĄTECZNA KARTKA

I miejsce: Patryk Płodzień kl.1a
II miejsce: Karolina Grzebyk kl. 3
III miejsce: Izabela Ciołek kl. 5

III KATEGORIA: ŚWIĄTECZNA BOMBKA

I miejsce: Mateusz Maguda kl. 6b
II miejsce: Klaudia Majer kl. 6a
III miejsce: Martyna Brezdeń kl. 1c


I Szkolny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły

Klasy I- III

I miejsce       Kamil Kloc kl. 3

II miejsce      Patryk Pazdan kl. 2

III miejsce     Grzegorz Walczak kl. 1

Klasy IV- VI

I miejsce       Tomasz Życzyński kl. 6

II miejsce      Maciej Łazarz kl. 4

III miejsce     Michał Bąk kl. 6

Kategoria:

Najlepsza dziewczyna:    Zuzia Makowiecka kl. 6


Drużynowy turniej darta

I miejsce: kl.5 - Maciej Lampart, Karol Bugno i Bartek Dołba

II miejsce: kl. 6a - Tomasz Życzyński, Max Życzyński, Michał Bąk

III miejsce: kl. 6b - Julia Wiethy, Zuzia Makowiecka, Natalia Porada


Turniej warcabowy

Klasy I:

I miejsce: Michał Miszewski

II miejsce: Szymon Jaworski

III miejsce: Paweł Guzik

Klasy II-III:

I miejsce: Kamil Kloc

II miejsce: Konrad Pieniążek

III miejsce: Karol Szuban

Klasy IV-VI:

I miejsce: Emil Rybka

II miejsce: Mateusz Grzebyk

III miejsce: Agata Najda


Szkolny konkurs matematyczny dla klas IV "MISTRZ DZIAŁAŃ PISEMNYCH"

I miejsce: Amelia Lesińska, kl. 4a, Adam Gromnicki, kl. 4b

II miejsce: Patryk Porada kl. 4a

III  miejsce: Kacper Warzocha kl. 4b

Wyróżnienia: Dawid Joniak kl. 4a, Karolina Porada kl. 4a, Roksana Terczyńska kl. 4b, Julia Drzał kl. 4a, Magdalena Niziołek kl. 4b.


 Szkolny konkurs matematyczny dla klas II-III "MISTRZ DZIAŁAŃ MATEMATYCZNYCH"

I miejsce: Jakub Mita

II miejsce: Rafał Dudziak

III  miejsce: Michał Kosztyła

Wyróżnienia: Sandra Słoboda, Oliwia Różycka, Laura Stecko, Rafał Juroszek


 Turniej darta

I miejsce: Zuzanna Żyracka

II miejsce: Krzysztof Baran

III  miejsce: Kacper Werner


Konkurs palm

I miejsce

Patryk Płodzień klasa Ia

Sebastian Kędzior klasa Ib

Weronika Czarnek klasa IIIa

Maja Dziedzic klasa IVa

II miejsce

Mateusz Bigdoń klasa Ib

Alan Pastuła klasa Ib

Kinga Lampart klasa Ib

Kamil Pelc klasa II

Jonasz Gellermann klasa Ib

Sebastian Pszonka klasa IIIb

Artur Jedziniak klasa VIb

Kaja Warnecka i Olaf Warnecki klasa IIIa i VIa

III miejsce

Wiktoria Szalacha klasa Ia

Marysia i Paweł Guzik oraz Aleksandra i Marcin Piekło klasa Ia i II

Rafał Juroszek klasa III b

Kalina Lewicka klasa IVa

Paulina Bargiel klasa IVa

Dawid i Konrad Joniak klasa IVa i VIb

Wyróżnienia specjalne

Kacper Bujnik klasa Ib

Zofia i Zuzanna Gnoińskie klasa II

Jadzia i Basia Górny klasa IIIb i Ia


Rozmaitości świąteczne

I miejsce:
    Klaudia Majer, kl. 6 a
    Michał Bąk, kl. 6 a
    Mateusz Maguda, kl. 6 b

II miejsce:
    Patryk Płodzień, kl. 1 a
    Emilia Kruczek, kl. 4 a

III miejsce:
    Szymon Żyła, kl. 1 c
    Konrad Joniak, kl. 6 b


Wszystko wiem o...

I miejscePatryk Trzeciak i Jan Pazdan (klasa 5)

II miejsceKasia Piersiak i Zuzia Makowiecka (kl. 6b)

III miejsceNatalia Wajda i Konrad Joniak (kl. 6b).

Indywidualnie najlepszy okazał się Patryk Trzeciak.


 Wiem wszystko o Polsce - konkurs dla uczniów klas III

I miejsce zespół: Sandra Słoboda i Jakub Sierżęga
II miejsce zespół: Kamil Kloc i Rafał Juroszek
III miejsce zespół: Laura Stecko i Oliwia Różycka


Konkurs „Talenty’2015”

Wyróżnienia specjalne otrzymali uczniowie:
Patrycja Kłoda (5) – w kategorii „taniec”
Róża Rogala (5) – w kategorii „osobowość artystyczna”
Oliwia Lis i Jagoda Szymańska (3) – w kategorii „taniec”
Wiktoria Paściak (5) – w kategorii „śpiew”
Zespół „NO NAME” w składzie: Kasia Piersiak, Edyta Baran, Jagoda Całka, Zuzia Makowiecka (6b) – w kategorii „taniec”
Patryk Boczar (5) – w kategorii „kostka Rubika”
Maciek Lampart (5) – w kategorii „gra na instrumencie”
Alex Ansary (1a) – w kategorii „osobowość artystyczna”
Amelia Lesińska i Karolina Porada (4a) – w kategorii „taniec”
Justyna Ciszewska (5) – w kategorii „gra na instrumencie”
Jagoda Rejment (1c) – w kategorii „recytacja”
Róża Mazur (4b) – w kategorii „śpiew”
Szymon Żyła (1c) – w kategorii „recytacja”
Michał Miszewski (1b) – w kategorii „gra na instrumencie”
Patrycja Pelc (4b) – w kategorii „malarstwo”
Maja Zając (3b) - w kategorii „malarstwo”
Joanna Florczak (1c) - w kategorii „malarstwo”


Konkurs recytacji „Głosy natury”

Kl. 1 – 3

I miejsce – Kinga Paszek (3b)
II miejsce – Aleksandra Chyłek (1c)
III miejsce – Szymon Żyła (1c)

Kl. 4 – 6

I miejsce – Julia Przywara (6a)
II miejsce – Wiktoria Paściak (5)
III miejsce – Róża Mazur (4b)


Konkurs Historyczno – Plastyczny „Rzeszów – historia malowana”

Laureaci: Mateusz Zbieg 6a, Nela Fedus 6a, Konrad Joniak 6b, Róża Rogala 5, Sylvie Lutgen 5, Dawid Joniak 4a